Новини коледжу

Зустріч із фахівцями АТ «Фармак»

10 травня відбулася гостьова лекція для здобувачів спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» з випускниками нашого навчального закладу, що наразі є працівниками АТ “Фармак” – лідера з виробництва лікарських засобів в Україні та провідного експортера національної продукції на ринки 50 країн світу.

Під час цієї зустрічі здобувачі освіти отримали інформацію від Юрія Єреся – начальника лабораторії контролю якості та Вікторії Коновалової – начальниці відділу якості стосовно актуальних хімічних, фізичних та фізико-хімічних методів, які застосовуються для контролю якості продукції, а також дізналися про принципи контролю якості та вивчення поточної стабільності лікарських засобів.

Фахівці надали інформацію щодо можливих напрямків роботи в компанії та у фармацевтичній галузі в цілому після закінчення нашого навчального закладу та здобуття професії хіміка-технолога.

Тема лекції була спрямована на передачу молодим людям актуальних теоретичних знань, які будуть корисні для їхнього професійного розвитку.

Такі зустрічі мають велике значення для майбутніх випускників, оскільки спілкування з досвідченими фахівцями допомагає усвідомити можливості працевлаштування та кар’єрного зростання.

Під час виступу перед студентами Юрій та Вікторія підкреслили важливість глибокого вивчення хімії та інших фахових дисциплін, а також подальшого навчання, що є основою успішної кар’єри.

Історії успіху досвідчених фахівців – випускників нашого коледжу надихають студентів та допомагають їм зрозуміти, які можливості можуть відкритися перед ними у майбутньому, опанувавши спеціальність «Хімічні технології та інженерія».

Проведення таких заходів мотивує студентів до розвитку та досягнення успіху в обраній професії.

Щиро вдячні фахівцям компанії АТ «Фармак» за змістовну та корисну лекцію.

У вас є питання? Ми з радістю готові на них відповісти.