Новини коледжу

Міжнародний день сім’ї

15 травня світ щорічно відзначає Міжнародний день сім’ї. Це свято було засноване ще у 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН, а мотивом до цього стало занепокоєння світової спільноти становищем родини та її методами виховання юного покоління.

В Україні День сім’ї відзначають двічі на рік – 15 травня, разом із усім світом, та 8 липня – на національному рівні.

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності й розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

Із сім’ї починається життя, формування людини як громадянина. Тут народжуються любов, повага, доброта та інші високі якості, які є джерелом потужної енергії.

Сім’я – це цеглинка, з якої складається добробут та спокій у нашій державі. У родині дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини, набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж усього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги.

Принагідно згадаймо й про роль матері в збереженні духовного здоров’я родини. Неньчине свято українці відзначили 12 травня. Це одна з найзворушливіших дат для кожного з нас, адже мама – найголовніша людина в нашому житті, яка завжди зрозуміє, пробачить і буде безумовно любити, незважаючи ні на що. Вдячності та любові були сповнені есе, які написали здобувачки освіти групи БС-23 Анастасія Золіна та Мирослава Шило під час тематичної виховної години.

Пропонуємо вашій увазі фрагменти щирих сповідей-привітань:

“Мама – людина, яка дала нам життя, людина, якій ми завдячуємо нашими вміннями, знаннями, вихованням та багато іншим. Люба матусю, вітаю тебе з цим святом – Днем матері! Ти єдина та найдорожча в цілому світі, і не можна підібрати слів подяки, любові та безмежної поваги до тебе. Я точно знаю, що в будь-який час можу прийти до тебе за порадою; ти вислухаєш – і відразу стане легше. Ти завжди мене розумієш, підтримуєш і вчиш жити і радіти життю. Я бажаю тобі бути завжди здоровою, не втрачати своє почуття гумору, життєву енергію, молодість душі. Зі святом тебе, моя рідна!”

“Дорога мамо, вітаю тебе з Днем матері! Для мене, як і для кожної дитини, мама є найціннішою людиною у світі. Я вдячна за твою турботу, обійми, поради , які ти давала мені. У мене в пам’яті назавжди залишаться казки, які ти кожен вечір мені читала, а я з радістю та любов’ю в серці засинала. Дякую за те, що ти є у моєму житті, дякую за твою любов!…”

Колектив нашого коледжу щиро вітає усіх з Міжнародним днем сім’ї та Днем матері! Нехай ці обидва свята стануть для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень. Бажаємо вам та вашим рідним міцного здоров’я, злагоди, непохитної твердості родинних стосунків під мирним небом! Нехай затишне сімейне вогнище зігріває в найтемніші години та дарує надію!

У вас є питання? Ми з радістю готові на них відповісти.