Новини коледжу

Конкурс «ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ПОРТРЕТ МОЄЇ МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ»

Довбиш Віктор і Литвинов Максим, студенти групи КТ-23, здобули перемогу в III творчому конкурсі фотоколажів та відеоматеріалів «ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ПОРТРЕТ МОЄЇ МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ» (категорія «Відеоматеріали, колективна робота», керівник – викладач інформатики Любов Амельченко). Здобувачі освіти нагороджені за третє місце дипломами третього ступеня.

Конкурс проводився відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 січня 2021 року № 131-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти) до 2027 року» та згідно з наказом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 03 червня 2021 року № 274 «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти) до 2027 року у Запорізькій області».

Мета конкурсу: привернення уваги молоді до природничо-математичних наук та науково-технічної творчості, допомога молоді щодо розуміння своїх професійних та особистих прагнень, запитів з метою професійної самореалізації та визначеності з майбутньою професією.

Організатором конкурсу був Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, кафедра вищої математики і фізики та Інститут професійної освіти НАПН України

Бажаємо студентам подальшого розвитку й перемог!

У вас є питання? Ми з радістю готові на них відповісти.