Новини коледжу

Конкурс «Чарівний світ книжок»

Студенти І курсу взяли участь у конкурсі «Чарівний світ книжок»,  що був організований журналом «Зарубіжна література в школах України» в період з 15 грудня 2023 р. до 17 квітня 2024 р.

Номінації:

• ілюстрація до художнього твору (за програмою);

• буктрейлер до художнього твору (за програмою).

Конкурсні роботи було розміщено  на сторінці у фейсбуці та обкладинках часопису «Зарубіжна література в школах України», а також у телеграм – каналі.

 09 січня опубліковано роботи Маценко Карини – студентки І курсу групи БС-23.

Ілюстрації до творів: “Кава з кардамоном” Й.Ягелло, “Геній” Мо Яня, “Голосівки” А. Рембо, “Квіти зла” Ш. Бодлера, “Крихітка Цахес” E.T.A. Гофмана, “Листя трави” В. Вітмена, “Червоне і чорне” Стендаля та “Синій птах” М.Метерлінка.

10 січня опубліковано роботи Золіної Анастасії – студентки І курсу групи БС-23.

Ілюстрації до творів: “П’яний корабель” Артюра Рембо, “Альбатрос” Шарля Бодлера, “Божественна комедія” (Рай) Данте, “Гамлет” В.Шекспіра, “Геній” Мо Яня, “Кава з кардамоном” Й.Ягелло, “Осіння пісня” Поля Верлена, “Портрет Доріана Грея” О.Вайльда, “Сній птах” М.Метерлінка, “Червоне і чорне” Стендаля.

14 березня опубліковано роботу Дорошенко Діани – студентки І курсу групи КТ-23.

Буктрейлер до поезії Гійома Аполлінера “Міст Мірабо”.

За результатами конкурсу дипломом переможниці ІІІ ступеня відзначено Дорошенко Діану в номінації «Буктрейлер». Решта учасників отримали сертифікат участі. Викладачка зарубіжної літератури Грибань Олена Василівна отримала подяку за підготовку студентів до конкурсу.

У вас є питання? Ми з радістю готові на них відповісти.