Новини коледжу

«Як зберігати баланс у кризових ситуаціях»

Продовжуємо просвітницьку кампанію, присвячену підвищенню рівня обізнаності про шляхи зміцнення ментального здоров’я.

Важливість теми важко переоцінити, адже  від стану ментального здоров’я та сформованості навичок, які дозволяють піклуватися про нього та відновлюватись, залежить якість нашого життя в цілому, продуктивність, настрій, здатність протистояти стресам.

Тож під час практичного заняття зі здобувачами освіти ІІ курсу гр. КТ-22 вивчали та одразу ж відпрацьовували на практиці техніки, прийоми, вправи, які допомагають впоратись із страхом, тривогою, хвилюваннями, опанувати злість та заспокоїтись, навчитися контролювати свої емоції та тримати баланс.

Про зміст заняття:

  1. З’ясували механізми виникнення реакцій у відповідь на стрес, щоб розуміти, що з нами відбувається.
  2. Практикували відновлювальні дихальні практики, експериментували з методом м’язової релаксації.
  3. Закріплювали інформацію досить креативно: переглядали відеокомікси «Ден і Рора проти корпорації С» (анімований комікс, створений для дітей та підлітків, який у форматі розваг і навчання розповідає про основи турботи про ментальне здоров’я)
  4. Аналізували та ділилися враженнями від побаченого. Приємним фактом стало те, що, окрім музичного супроводу, зовнішнього вигляду героїв коміку та автівок, студенти запам’ятали прийом «5-4-3-2-1» , який допомагає впоратись із панічними атаками.

Подібні заняття, окрім основної мети, сприяють  спілкуванню, що теж може стати потужним ресурсом для усіх учасників зустрічі; зниженню емоційної напруги, бо студентська молодь володіє прекрасним почуттям гумору.

У вас є питання? Ми з радістю готові на них відповісти.