Новини коледжу

Зелений клас – відкритий освітній простір

Проєкт «Зелений клас – відкритий освітній простір» спрямований на створення навчального, безпечного і корисного середовища на території закладу освіти для виховання ековідповідальних здобувачів освіти, проведення різноманітних освітніх та розважальних заходів як для педагогічного колективу, так і для студентської молоді. 

Улаштування відкритого зеленого класу зробить освітній процес більш сучасним та інтерактивним, формуватиме екологічну свідомість у здобувачів освіти та сприятиме втіленню практик екологічної поведінки; підтримуватиме ініціативність, творчість, самостійність.

Завдяки відкриттю зеленого класу в здобувачів освіти будуть формуватися моделі поведінки, знання, уміння, цінності й уподобання, які сприятимуть бажанню жити й навчатися екологічно, у тісному зв’язку з природою, що в подальшому зменшить негативний вплив на довкілля; виховуватиметься екологічна та естетична культура юного покоління; формуватимуться практичні навички здорового дозвілля сучасного «цифрового» покоління молоді.

Завдяки реалізації проєкту буде створений повноцінний, функціональний клас, посаджені декоративні дерева. Клас буде навчальною дошкою та фліпчартами. Молоді люди будуть самі доглядати за рослинами, висадженими навколо зеленого класу, стежити за естетичним виглядом, станом обладнання, чистотою, екологічною рівновагою. Цей проєкт буде поштовхом для подальшої роботи над благоустроєм території закладу. Це буде не одноразова акція чи захід, а довготривала робота над озелененням та облаштуванням території коледжу.

У вас є питання? Ми з радістю готові на них відповісти.