Новини коледжу

Звітний концерт колективу «Спєцсмєх»

06 червня 2024 року в коледжі відбувся звітний концерт Народного студентського театру естрадних мініатюр «Спєцсмєх» (художній керівник – Геннадій Філон). Вихованці колективу представили мініатюри на побутову та студентську тематику, а також художнє читання творів як сучасних авторів, так і класиків. Майже годину стемівці тримали прихильність та  увагу глядачів, не дававши сумувати чи відволікатися бодай на хвильку. По завершенні заходу театральний колектив отримав подяки від міського голови та адміністрації коледжу.

            Творчий звіт проходив задля підтримки Збройних сил України. Кожен охочий мав змогу залишити в скриньці донати, за що отримував програму номерів звітного концерту.

            Майже все як у справжньому театрі. Атмосфера мистецтва заполонила як акторів, так і глядачів, не залишила байдужим нікого. Відчувалося: у ці непрості буремні часи лише гумор рятує від негативних думок.

 У спогадах – найцікавіші фрагменти заходу і сподівання на популяризацію студентською молоддю нових цікавих мистецьких ідей та проєктів.

У вас є питання? Ми з радістю готові на них відповісти.