Щастя – це не щось готове. Воно походить від ваших власних дій.
Далай-Лама
Чи знаєте ви, що свідомим зусиллям кожен з нас може впливати на свій настрій та покращувати його за потреби? Бо джерелом емоцій є людина, яка забарвлює ними ту чи іншу ситуацію, надає значення.
Опанувати мистецтво мислити позитивно, бачити можливості та перспективи, бути щасливим – важливо для здоров’я, для нормальної життєдіяльності та продуктивності, здатності долати перешкоди та витримувати надмірні навантаження.
Всесвітній день щастя – це прекрасна нагода згадати про те, що робить нас щасливими. Щоденні радості, приємні миттєвості, наші досягнення варто цінувати та усвідомлювати.
Завдяки свідомим діям кожен з нас може покращити свій настрій, а стан щастя не є чимось недосяжним. Щастя – це гормони, які вироблються у нашому організмі: дофамін, серотонін та ендорфіни.
Тож як тримати життєвий баланс, допомагати собі відновлюватись та бути щасливим, незважаючи на виклики сьогодення?
- позитивне мислення, що допомагає бачити можливості та перспективи;
- щоденна фізична активність, яка сприяє виробленню ендорфінів;
- спілкування, допомога іншим, обійми, що підвищують рівень окситоцину;
- прогулянки на свіжому повітрі, сонячне світло сприятимуть виробленню серотоніну.
Саме цю тему досліджували студенти груп ПТ-23, ПТ 24С разом з практичним психологом Юлією Сергієнко під час онлайн-зустрічі «Хімія щастя. Звички щасливої людини».



Принагідно Анастасія Золіна, студентка групи БС-23, створила ілюстровану пам’ятку про фізичну активність як спосіб підвищення настрою.


Бажаємо кожному знайти в собі сили та мотивацію, щоб бути щасливими!