Зателефонуйте

(05449) 7-31-20

(096) 046-11-60

(Приймальна комісія)

Напишіть листа

[email protected]
[email protected]

(Питання щодо вступу)

 До уваги! Курси з підготовки до ЗНО

Друзі! Розпочинаємо вечірній-онлайн на YouTube-каналі МОН. Транслюємо курси з підготовки до ЗНО під час карантину.

Стартуємо вже о 18:30!

Приєднуйтесь за посиланням: youtu.be/2b2UKs63amQ

Докладніше: bit.ly/2QhQ3iv
«Обізнаний – значить попереджений» або формуємо навички безпечної поведінки студентської молоді

Вже не секрет, що сучасні здобувачі  освіти досить прагматично ставляться до інформації, яку отримують: «А для чого мені це потрібно знати?». Щоб студент зацікавився, потрібно постійно утримувати його увагу. Отже інформація повинна відповідати потребам молоді.

Керівники груп разом з практичним психологом врахували цю особливість, ретельно підбираючи методи висвітлення теми «Обізнаний – значить попереджений» у рамках Європейського дня протидії  торгівлі людьми. Розроблено  рекомендації щодо проведення  заходів зазначеної  тематики.

«Чи актуальна проблема  сучасного рабства для молоді?» – у відповідь отримуємо паузу і мовчання. Починаємо говорити про групи ризику- знову невпевнені стереотипні уявлення. І спостерігаємо пожвавлення, коли говоримо про заробіток, сайти знайомств, пошуку роботи; спілкування з невідомими однодумцями у соціальних мережах.

Таким чином, до активного обговорення долучились студенти І-ІІ курсів. Здобувачі освіти груп ПТ-21, МІ-21, КТ-21, ЕІ-21 у період з 17 по 19 жовтня під час онлайн занять пройшли онлайн-квест «Безпечне працевлаштування».  Опрацювали електронний курс «Торгівля людьми – сучасне рабство» , який повністю відповідає вимогам молоді: зміст теми викладено цікаво, лаконічно і доступно, є можливість ознайомитись з реальними життєвими історіями, переглянути відео.

Здобувачі освіти груп ЕІ-22, ОП-22, БС-22 зустрілися із практичним психологом спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за статтю Чалою Ліною.  Увагу молоді зосереджено  на основному питанні: «Як захистити себе». Цікавим завданням виявилось  таке: розібратися у  питаннях щодо проблеми існування торгівлі  людьми: «Міф чи реальність?».

   

 

Студентська рада обирається прямим таємним голосуванням студентів коледжу.  Більшість студентів прийшла віддати свої голоси за кандидатів.  

Максимальною кількістю голосів членами Студентської ради обрані:

  1. Лелюшкін Станіслав Олегович КТ-20
  2. Новосельцева Ірина Костянтинівна БС-19
  3. Орловський Ігор Андрійович КТ-20
  4. Попов Михайло Ігорович МІ-18
  5. Сороко Анна Сергіївна КТ-19
  6. Симонець Дмитрій Максимович КТ-19
  7. Сергійко Анастасія Віталіївна БС-19
  8. Калашник Данило Олександрович КТ-19
Бажаємо студентському активу плідної праці!

 

 

 

 

 

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Кожен з нас вважає, що питання торгівлі людьми залишилося десь далеко в  минулому. І якщо у світі існує це явище, то воно  перебуває дуже далеко від нас. 

На жаль, «сучасне рабство» - досить поширене явище  в нашому суспільстві дотепер. У зоні ризику - саме молодь, оскільки в силу своїх особливостей дану вікову категорію виділяють енергійність, імпульсивність та  активність: вона багато подорожує, шукає високооплачувану роботу, підробіток, поєднуючи із навчанням.

Тому просвітницькі заходи з даної теми є актуальними і доцільними. Оскільки базові знання щодо особистої безпеки дозволять захистити себе, своїх близьких та знайомих.

Пропонуємо долучитися до інформаційного флеш-мобу та отримати корисну інформацію в групі Facebook Громадська організація «Ліга сучасних жінок»

Національна безкоштовна лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів:

0 800 505 501 або 527

   

Page 1 of 17

Знайдітьнасна мапі:

ПІДТРИМКА

Щоб отримати допомогу у вирішенні питань звертайтеся за наступними контактами:

Телефон: (05449) 7-31-20
Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]
Сайт: htcolledge.sumdu.edu.ua

Карта сайту: переглянути