Зателефонуйте

(05449) 7-31-20

(096) 046-11-60

(Приймальна комісія)

Напишіть листа

[email protected]
[email protected]

(Питання щодо вступу)

Заключний етап Першого відкритого міського фестивалю - конкурсу "Вареники-Шостка-Фест"

24 січня 2017 року в Центрі естетичного виховання "Юність" відбувся заключний етап Першого відкритого міського фестивалю - конкурсу "Вареники-Шостка-Фест". Конкурс стартував з листопада 2016 року. Учасниками фестивалю-конкурсу стали 16 команд, серед яких команда "Файні варенички" Хіміко-технологічного коледжу імені Івана Кожедуба. До складу команди нашого навчального закладу увійшли Борнусова Ольга і Мартиян Юлія, студенти групи Кс-15 за спеціальністю "Товарознавство і комерційна діяльність".

За результатами конкурсу команда "Файні варенички" стала переможцем у категорії "Студентська молодь" серед аматорських команд і нагороджена Дипломом та подарунками.

Хіміко-технологічний коледж імені Івана Кожедуба нагороджений грамотою міською голови   М.П. Ноги за сприяння у відродженні національних традицій та популяризацію української кухні.

На урочистій церемонії нагородження фіналістка Ольга Борнусова виконала акапельно пісню "Ой, у вишневому саду". Команду "Файні варенички" активно підтримували вболівальники, однокурсники, друзі, викладачі.

Щиро вітаємо наших юних майстринь - Борнусову Ольгу та Мартиян Юлію з перемогою! Дякуємо за сміливість, креативність, кулінарні та творчі таланти! Так тримати!

 

Знайдітьнасна мапі:

ПІДТРИМКА

Щоб отримати допомогу у вирішенні питань звертайтеся за наступними контактами:

Телефон: (05449) 7-31-20
Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]
Сайт: htcolledge.sumdu.edu.ua

Карта сайту: переглянути