Бій під Крутами.

102 річниця бою під Крутами

29 січня в історії України нерозривно пов’язаний зі словом Крути – саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу.

У цьому році ми відзначаємо 102 річницю бою який відбувся 29-30 січня 1918 року.

Бій під Крутами – це героїчна й водночас трагічна сторінка нашої історії. Довгі роки інформація про ті події замовчувалася.

Тим, хто віддав своє життя за свободу і незалежність нашої держави  було присвячено годину історичної пам’яті у читальній залі бібліотеки коледжу. Напередодні   на захід завітали студенти   гр. БС-19, ПТ-18 (керівники Клевцова О.Ю., Бормотова О.М.), гр. ЕІ-19 (з викладачем Шевченко В.М.), ЕІ-17 (кер. групи Шевченко В.М.), ХТ-19,МІ-19 (кер. групи Сенько А.В.), БС-18 (кер. групи Осадча Н.М.) та ЕІ-18 (кер. групи Костоглод О.І.). Присутні слухали патріотичні пісні, присвячені героям Крут, переглянули відеоролик "Бій під Крутами", ознайомилися з тематичною виставкою «Крути: і сум, і біль, і вічна слава».

Мета заходу: розширити знання студентів про трагічні події січня 1918 року під Крутами, формувати почуття  патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого, пробудити  інтерес до читання літературних творів про бій під Крутами.