Світоч української науки

4 березня виповнилося 150 років з дня народження Євгена Оскаровича Патона. Євген Оскарович Патон — видатний вчений у галузі мостобудування та електрозварювання.

Створений ним Інститут електрозварювання вніс серйозний вклад в розвиток безлічі галузей української промисловості, а ціла плеяда учнів Євгена Патона з успіхом продовжила його справу як в Україні, так і в інших країнах.

Вінцем його інженерної діяльності, в якій він поєднав дві свої іпостасі – мостобудування і зварювання, став цільнозварний міст через Дніпро у Києві. Найбільше значення для розвитку науки мало створення Євгеном Патоном всесвітньо відомої науково-інженерної школи в галузі електрозварювання металів та електротехнології.

З метою, аби користувачі бібліотеки більше дізналися про вченого та його досягнення, співробітники бібліотеки провели інформаційні хвилинки для студентів гр.МІ-18 та ознайомили з матеріалами представленими на виставці «Патонівський почерк».