11 жовтня пройшов уже традиційний легкоатлетичний крос, присвячений світлій пам'яті керівників фізичного виховання Хіміко-технологічного коледжу  імені Івана Кожедуба Шосткинського інституту СумДУ – Супруна Віктора Миколайовича і Клещенка Віктора Павловича.

У кросі взяли участь загальноосвітні заклади міста  № 9,4,5,8,12,7,1, гімназія, медучилище, ДПТНЗ ШВПУ № 19, ДНЗ «Шосткинський центр ПТО №13, Хіміко-технологічний коледж ШІСумДУ, Шосткинський інститут СумДУ, дорослі чоловіки та дівчата, ветерани спорту міста. Усього 118 учасників.

Серед юнаків: 1 місце -  Руденко Олександр

                            2 - Укопенко Микита 

                            3 - Шевцов Іван

Серед дівчат: 1 місце - Компанієць Анастасія 

                           2 -  Дума Анастасія   

                           3 -  Потетня Анастасія

Серед юнаків ВНЗ: 1 місце - Богданов Максим  

                                     2 -  Дьомкін Микола 

                                     3 -  Гречко Дмитро

Серед дівчат: 1 місце – Бугрик Снежана 

                           2 -  Гапонько Юлія   

                           3 -  Чеботова Олеся

Серед ветеранів міста:

1 місце - Красовська Олена, Гончаров Володимир

 2 місце - Лященко Анна, Шульга Семен

 3 місце - Карпенко Тетяна, Мариїнських Юрій

Найкращими були: Компанієць Анастасія та Руденко Олександр.

 

Напередодні Дня захисника України з метою виховання патріотизму, популяризації військовой служби за контрактом студенти І курсу відвідали в/ч 3022. Молодь ознайомилася з військовою технікою, озброєнням, екіпіровкою, роботою фахівців-кінологів. Студенти із захопленням фотографувались на фоні військової техніки. Приміряли на себе й військове спорядження, а саме  засоби індивідуального захисту і різне озброєння.

Колектив студентів та викладачів коледжу висловлює щиру подяку командиру військової частини за організовану, вдало проведену, цікаву екскурсію.

 

Всеукраїнський тиждень права

З  нагоди Всеукраїнського тижня права   студенти 2 курсу Хіміко-технологічного коледжу взяли участь у правовій подорожі «Стежками наших прав» із залученням мультимедійних засобів  та відповіли на питання вікторини.  Присутнім була  запропонована книжкова виставка «Верховенство права».

Організаторами заходу стали співробітники бібліотеки і викладач основ правознавства Лапінська О.О.

Мета заходу - отримання і систематизація знань щодо прав людини і громадянина, утвердження і забезпечення прав людини, що є головним обов’язком держави відповідно до Конституції України.

Студенти обговорили положення Конституції України, Загальної Декларації прав людини, Конвенції ООН про права дитини тощо.

У ході вікторини глибокі знання показали студенти  Медведкова Надія (гр. БС-18), Савченко Дмитро (гр.МІ-18), Шалда Валерія, Колотуша Вероніка, Журавель Олена (гр.ПТ-18).

Найактивнішою була гр. МІ-18. Запам’яталася гр. ПТ-18.

 

 

З 7 по 11 жовтня пройшов Тиждень комісії електричної інженерії, автоматизації та комп'ютерно- інтегрованих технологій.  Студенти коледжу мали можливість краще ознайомитися з роботою комісії.

Першокурсники груп ЕІ, КТ відвідали спеціалізовані лабораторії з електротехнічних дисцициплін та автоматизації технологічних процесів, де  ознайомилися з обладнанням та процесами, що  вивчаються в даних лабораторіях.

Наступним кроком знайомства з майбутніми спеціальностями стало відвідування бібліотеки нашого закладу освіти, де студентам презентували наявну   науково-спеціалізовану літературу за спеціальностями: "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" й "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології".

Під час екскурсій нашим закладом  студенти отримали багато цікавих знань про освітній процес, а також про переваги та перспективи навчання в коледжі за  своїми спеціальностями.

 

9 жовтня 2019 року у рамках Тижня комісіїї  та дисципліни "Технологія"  студенти  2 курсу  (групи ЕІ-18 і КТ-18), а також викладачі  Гапон В.Е. і Базиль С.М. відвідали підприємство міста - Шосткинську ТЕЦ. Студенти на практиці змогли  ознайомитися з технологічними процесами виробництва тепла й електроенергії, поставили питання працівникам  галузі  щодо роботи турбінних агрегатів і перспектив майбутнього працевлаштування. Кожен, хто відвідав підприємство, був у захваті і отримав багато корисної інформації.

 

 

09.10.19 проведено інтелектуальну гру «Брейн-ринг» на тему «Цікава електротехніка». У грі брали участь дві команди  груп ЕІ-17 та КТ-17. У змаганні перемогла команда групи КТ-17. Учасники гри отримали заохочувальні призи. Без уваги не залишились і глядачі, у межах раунду гри їм ставились  питання, за кожну правильну відповідь студенти отримували бонуси під назвою «Лабкоїн», які вони в подальшому зможуть використати під час захисту лабораторних робіт з будь-яких  дисциплін циклової комісії. Усі присутні залишилися задоволені грою і отримали багато цікавих знань з електротехнічних дисциплін.

 


 

Уже традиційно, до Дня метролога, 10 жовтня відбувся семінар-конференція «Комп'ютерно- інтегровані та енергозберігаючі технології». Учасники та гості заходу ознайомилися з останніми новинками  у сфері ІТ та енергозбереження, представили на розгляд журі свої наробки  та ідеї щодо використання комп’ютерних технологій, альтернативних джерел енергії та сучасних освітніх методик. Найгострішою темою, яка викликала найбільше обговорення, стала проблема екології та впливу людини на екосистему. Переможницею конференції стала студентка групи КТ-17 Іщенко Крістіна, 2 місце посіла учениця школи-ліцею Ковальчук Мілана, 3 місце виборов студент групи  ЕІ-16 Нечмоня Ілля. Усі учасники та переможці отримали грамоти та подарунки.

 


11 жовтня було підбито підсумки Тижня комісії й ще одного конкурсу, організованого комісією, – «Нове життя старої лампи». Учасники отримали заохочувальні солодкі призи. За результатами голосування в соціальних мережах перемогу здобула композиція «Сніговик»(номер 2) навчальної частини коледжу.

 

 

Студентка коледжу – стипендіат голови облдержадміністрації

40 кращих студентів Сумщини отримали стипендії голови обласної державної адміністрації  На урочистостях 9 жовтня були присутні тимчасово виконуюча  обов’язки  голови  облдержадміністрації Ірина Купрейчик, директор  обласного Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова та представники вищих навчальних закладів Сумщини.

«Сьогодні для вас відкриті всі шляхи і можливості, - звернулася Ірина Купрейчик до студентів.-Тому що вам допоможуть ваші гарні знання. Я хочу побажати вам не зупинятися на досягнутому, йти далі і підкоряти нові й нові вершини » .

Студентка технологічного відділення (гр.БС-18)  Нейман  Наталія  буде отримувати іменну стипендію голови облдержадміністрації  у 2019-2020 навчальному році.