89955008_550956762192073_6973788821431255040_n.jpg

В умовах світової пандемії коронавірусу складно зберігати спокій, особливо перебуваючи  в інформаційному потоці, який зараз переповнений негативними новинами і прогнозами . Та все ж, що ж робити для того, щоб попри все зберігати спокій?

Друзі! Розпочинаємо вечірній-онлайн на YouTube-каналі МОН. Транслюємо курси з підготовки до ЗНО під час карантину.

Стартуємо вже о 18:30!

Приєднуйтесь за посиланням: youtu.be/2b2UKs63amQ

Докладніше: bit.ly/2QhQ3iv

У ХІМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНОМУ КОЛЕДЖІ ШІ СумДУ

ОГОЛОШЕНО КАРАНТИН

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року, листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 року № 1/9-154, в коледжі оголошено карантин на три тижні: з 12 березня до 3 квітня 2020 року.

Такий захід прийнято з метою недопущення поширення в Україні коронавірусної інфекції COVID-19.

Освітній процес у коледжі на час карантину здійснюватиметься за допомогою дистанційних технологій.

До стабілізації ситуації призупиняється також проведення масових заходів.

Терміни карантину можуть змінитись у залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Динамічні темпи розвитку суспільства вимагають  від сучасної людини певних внутрішніх ресурсів, уміння легко пристосовуватися до змін, самовдосконалюватися. Саме знання з психології можуть допомогти створити міцний фундамент для саморозвитку, усвідомити свої цілі, бажання та навчитись їх реалізовувати у своєму житті, з успіхом долаючи перешкоди.

Вчилися відкривати та аналізувати власні  унікальні риси, які, іноді, є неусвідомлюваними  студенти груп ХТ-17, ХТ-16 під час практичного заняття «Цікава психологія», яке пройшло в рамках Тижня комісії загальнохімічних дисциплін і хімічної технології. Знання, які студенти отримували,  відкривають можливості для саморозвитку, для взаєморозуміння з оточуючими, для вирішення «внутрішніх» особистісних конфліктів, що є основною умовою формування гармонійної, успішної особистості.

5 березня в рамках Тижня циклової комісії загальнохімічних дисциплін і хімічної технології була проведена гра «Слабка ланка», в якій змагались студенти: Ісаєв Андрій, Зацарина Катерина, Чеботова Олеся (гр.ХТ-16), Упирова Марина, Полюшко Марина, Аврошко Єлізавета(гр.ХТ-17). Ведучий і автор гри- викладач вищої категорії Зуєв А.М. Студенти відповідали на питання як загального характкру, так і професійного.

На заході були присутні студенти гр.ХТ-18, ЕІ-18.

До фіналу дійшли  Ісаєв Андрій і Зацарина Катерина. Переможцем гри став Ісаєв Андрій, за що був нагороджений солодким призом і грамотою.

Хочеться відмітити, що на ряд питань, які не подолали гравці, дали відповіді студенти залу.