(05449) 7-31-20

(Питання щодо вступу)

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

17 червня випускники коледжу спеціальності «Хімічні технології та інженерія» підтверджували свої знання складаючи  атестаційний іспит зі спеціальності.

Для випускників- це відповідальний та надзвичайно важливий момент, адже це підсумок усього їхнього навчання.

Вітаємо студентів-випускників з успішною здачею іспиту. Нехай отриманні знання у стінах коледжу допоможуть знайти своє місце у житті.

Бажаємо вам миру, добра, здійснення всіх мрій, плідної професійної діяльності та подальшого фахового зростання!

9 червня 2022 року  у коледжі відбулося чергове засідання методичного об’єднання керівників груп.

З доповіддю «Протидія булінгу в закладі освіти. Спорт проти боулінгу» виступив Сенько А. В.   Він наголосив, що булінг (цькування) – тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого і молодіжного середовища.  Ознаками булінгу є систематичне вчинення учасниками освітнього процесу діянь стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, в тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій.

З доповіддю «Запобігання вживанню студентами наркотичних та  психотропних речовин» виступив Гапон В. Е. Він розповів про класифікацію наркотичних та  психотропних речовин і про заходи, напрямлені на  запобігання вживанню їх студентами.

Голова методичного об’єднання керівників груп Шкіра А. М. підвів підсумки роботи об’єднання за цей навчальний рік. Він підкреслив, що за звітний період було проведено п’ять засідань методичного об’єднання керівників груп коледжу. На них керівники груп виступали з доповідями і ділилися досвідом у вихованні культури поведінки, естетичної культури, розширення світогляду студентів, заходами по адаптації студентів нового набору та підготовки їх до самостійного дорослого життя.

Основними напрямами роботи об’єднання  у 2021-2022 навчальному році були:

• адаптація студентів до навчання у нашому учбовому закладі;
  • національно-патріотичне виховання і формування української громадянської ідентичності;
  • створення безпечного і здорового освітнього середовища;
  • запобігання вживання студентською молоддю наркотичних та психотропних речовин.

Наш ансамбль "Сузір'я" отримав першу премію Міжнародного конкурсу. 25 лютого відбувся Міжнародний дистанційний двотуровий фестиваль - конкурс "SURPRISE PEOPLE 2022". Ще до початку повномасштабної війни в Україні заявку та свої композиції для участі у конкурсі подав і Народний вокальний ансамбль "Сузір'я" з нашого міста. нещодавно стали відомі результати: ансамбль "Сузір'я" був удастоєний Гран-прі . А керівник талановитого колективу Ірина Соколова відзначена подякою.

У студентів спеціальності  076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» почалась навчальна практика. Професійні навички  студенти здобувають в навчальному магазині «Престиж».

Весна завжди вважалася чарівною порою року, і це не випадково, адже в цей час у людини відкриваються нові можливості, загострюється інтуїція й багато подій набувають зовсім іншого сенсу.

Початок весни у традиційних уявленнях українського народу – це початок нового життя, відродження природи. Адже справжній прихід весни пов'язувався з появою перших птахів, що несуть на крилах весну та літо, а в образі птахів прилітають душі новонароджених та пращурів.

Цьогорічна весна пронизана болем, смутком, зовнішній світ ніби зупинився сам… Але ми живемо надією, віримо в нашу перемогу, український народ.

Весняна природа наперекір усьому пробуджує бажання жити,  з'являється віра у краще, добре, світле. Тому підтримуємо бойовий дух, позитивний настрій усіх учасників освітнього процесу і пропонуємо налаштуватися на позитивні емоції і переглянути коледжанський фотожурнал «Шануймо українське!».

Все буде весна, все буде перемога, все буде Україна!

Сторінка 1 із 128

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]