У XX сторіччі український народ пережив одну з найстрашніших трагедій у своїй історії – Голодомор. В останні дні листопада весь український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв.

Щоб розкрити жахливу сторінку історії України про голодомор 1932-1933 років співробітники бібліотеки організували для своїх користувачів книжкову виставку-реквієм «Незгасима свіча національної пам’яті». Матеріали представлені на ній знайомлять   із трагічними сторінками української історії, зокрема  фактами Голодомору на Сумщині

24.11.2020р. Відбулись змагання з волейболу серед студентів ІІ курсу. В запеклій боротьбі місця розподілилися наступним чином:

1 місце -  група МІ-19, ХТ-19

2 місце – група ЕІ-19

3 місце – група КТ-19

Вітаємо переможців!

19 листопада в спортивній залі ШФК пройшли змагання з волейболу серед студентів ІІІ курсу. Результи змагання:

1 місце- група КТ-18

2️ місце- група ЕІ -18

3️ місце- група МІ -18

Кращий гравець Володимир Нибожинський.

Вітаємо переможців!

Сторінка 1 із 73

Факс: (05449) 7-31-20
Email: colledge@ukr.net або htcolledge@gmail.com

© 2020 Розроблено викладачами та співробітниками коледжу.