(05449) 7-31-20

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

Голокост-трагедія ХХ століття

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. В цей день у 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.

Із закінченням Другої світової війни минуло багато років, проте Голокост, його причини, наслідки активно обговорюються і досі. Це світова трагедія, яку не загоїть час.

Саме до цієї дати у читальній залі бібліотеки коледжу організовано хвилини історичної правди та  тематичний перегляд літератури «Голокост-трагедія ХХ століття». З метою вшанування пам’яті загиблих жертв Голокосту до читальної зали бібліотеки коледжу завітали студенти гр. ПТ-21 з викладачем Історії України Лапінською О. О.

Олександра Олексіївна  розповіла студентам  про  сплановане жорстоке винищення нацистами мільйонів євреїв та представників інших національностей у роки Другої світової війни.

З матеріалами представленими на виставці присутніх ознайомила бібліотекар Линок О.Л.

Цей день повинен нагадати, як важливо бути толерантним до переконань інших людей та відмінностей між людьми та як важливо протистояти поширенню ненависті.

Голокост-трагедія ХХ століття

22 січня Україна відзначає День Соборності – 104 роки тому на Софійському майдані в Києві було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Схід і Захід проголосили твердий намір про об’єднання в єдину державу.

Сьогодні українцям доводиться  платити кров’ю за цілісність і незалежність нашої держави. На зміну незламним борцям, які віддали життя за Соборність України в ХХ ст., постало нове покоління захисників української землі. Лише національна єдність стане запорукою успіху нашої боротьби та перемоги над ворогом!

11 січня – найввічливіший день у році. Цього дня відмічається Всесвітній день «Дякую».

Свято було створено за ініціативи представників миротворчих спільнот і покликане нагадати людям про цінність хороших манер.

Психологи вірять, що якщо часто говорити «дякую», можна виробити хорошу звичку робити добрі вчинки. Це слово не тільки наповнює людину енергією, а й може втілити в реальність найбажаніші мрії. Також слово «дякую» покращує самопочуття. Відомо, що такі слова, як «дякую», іноді запросто можуть підняти настрій і переконати людину в тому, що хороші вчинки – це те, чим потрібно займатися щодня. Ця проста техніка впливає не лише на настрій, але й на весь наш організм. Доведено, що вдячні люди не лише щасливіші, але й фізичне здоров’я в них краще. Ряд досліджень показують, що коли ми дякуємо, у нашому організмі виділяються дофамін і серотонін: це допомагає знизити тривожність, впливає на самооцінку, покращує сон і навіть пом’якшує симптоми депресії.

Вітаємо з Міжнародним днем «Дякую» і від душі бажаємо завжди бути щасливою людиною і мати можливість говорити долі слова подяки за рідних і коханих людей поруч, за радість і успіх кожного дня! Бажаємо отримувати ці щирі слова за всі добрі вчинки та справи, бажаємо кожного дня чути тепле й привітне «ДЯКУЮ»!

Скористайтеся нагодою і подякуйте батькам, друзям, членам сім'ї просто так, за те, що вони є, люблять і цінують вас, і звичайно ЗСУ, волонтерам, відважним, небайдужим людям та нашій Славній Україні!

ПАМ'ЯТАЙТЕ:

ВДЯЧНІ ЛЮДИ ГОТОВІ ДО ПІДКОРЕННЯ НОВИХ ВЕРШИН!

Сторінка 1 із 141

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]