У рамках відзначення Міжнародного дня студентського спорту та популяризації здорового способу життя серед молоді 17 вересня в Шосткинському фаховому коледжі відбувся спортивний квест зі студентами І курсу. Організатори заходу ставили за мету познайомити першокурсників зі спортивною родиною освітнього закладу та згуртувати їх задля швидкої адаптації.

Для подолання перешкод студентам - членам команд довелося продемонструвати максимальну винахідливість, здатність мобілізуватися в нових незвичних умовах, згуртованість та взаємовиручку.

Усі команди виявили жагу до перемоги, швидкість реакції, здатність вирішувати нестандартні завдання.

«Було супер! - поділилася враженнями студентка гр.ПТ-20 Настя Лях. – Усі ми одержали масу задоволення, позитивних емоцій та нові знайомства».

Кожна команда перемогла у своїй номінації, тому програлих не було.

Бажаємо першокурсникам такого ж натхнення та завзяття в подальшому студентському житті!

14 вересня викладач Шевцова Н.А. за участю студентів групи Пт-18 провела з предмету «Комерційна діяльність на ринку товарів та послуг» практичну роботу «Оформлення внутрішньо магазинної вітрини». Студенти групи були розділені на 3 команди, що отримали окремі завдання. 1 команда оформлювала вітрину магазину «Жіночий одяг», 2 команда – для магазину «Все для чоловіків», 3 команда – для магазину «Дитячий світ». Студенти до виконання завдання підійшли творчо, оформили вітрини за всіма правилами, працювали злагоджено, активно взаємодіяли. На завершення були визначені переможці. Практична робота пройшла у невимушеній обстановці, студенти з задоволенням виконували завдання.

Напередодні початку нового навчального року Президент України Володимир Зеленський урочисто вручив ректорові Сумського державного університету Анатолію Васильєву орден «За заслуги» ІІІ ступеня. Анатолія Васильовича нагороджено за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм. Щиро вітаємо ректора з отриманням державної нагороди. Бажаємо творчої наснаги, натхнення, невичерпної енергії, нових здобутків на благо нашої України!

_large.jpg

75 років закінчення Другої Cвітової війни.

2 вересня 2020 року світ відзначає 75-ту річницю закінчення Другої Cвітової війни.

Друга Світова війна стала наймасштабнішою і найкривавішою війною в історії людства.

З цієї нагоди у читальній залі бібліотеки коледжу організована розгорнута виставка «Перегортає пам’ять сторінки».

Матеріали, представлені на виставці, відтворюють панораму подій від початку війни до підписання акту про беззастережну капітуляцію Японської імперії.

Сторінка 1 із 64

Факс: (05449) 7-31-20
Email: colledge@ukr.net або htcolledge@gmail.com

© 2020 Розроблено викладачами та співробітниками коледжу.