У КОЛЕДЖІ ВИПУСКНИЙ

В урочистій атмосфері 1 липня пройшло одне із найбільш пам’ятних свят -  випускний вечір студентів Хіміко-технологічного коледжу.

100 вчорашніх студентів приймали привітання від викладачів, друзів, батьків. 16 із них отримали дипломи з відзнакою.

Позаду всі хвилювання й тривоги, успішно складені державні екзамени, захищені дипломні проекти.

Цей липневий день був наповнений посмішками та радістю. Зал, прикрашений квітами та кольоровими кульками, мерехтіння фотоспалахів, пісні, запальні танці у виконанні народних колективів «Світанок» та «Сузір’я»   – усе свідчило про те, що відбувається щось особливе.

Привітала випускників зі святом директор коледжу Тетяна Сорока. Вона підкреслила, що подія ця водночас і радісна, й сумна. Радість від того, що випускники отримали путівку в самостійне професійне життя. Сумним цей день став тому, що студенти залишають стіни коледжу. Директор побажала випускникам міцного здоров’я, натхнення, гідної зарплати, добрих друзів на життєвому шляху.

Прийняли вітання випускники також від народного депутата України Ігоря Молотка та директора Шосткинського інституту Наталії Тугай - гостей свята.

В урочистій атмосфері випускникам 2019 року вручено дипломи. Було відзначено й тих студентів, які брали активну участь у громадському житті коледжу, популяризації спорту та здорового способу життя.

Дорогі наші випускники!

Вітаємо вас зі святом й погожого вам всім вітру! Ми завжди чекаємо на вас у стінах рідного коледжу й будемо раді зустрічі з вами.

Подальших успіхів вам у житті, кар’єрі та навчанні!

Вітаємо студентів груп ТИ-15 і Т-15 з успішним захистом дипломних  проектів! Студентів  Ковалевську Світлану, Рябець Світлану, Лободіну Тетяну і Демиденко Тетяну з отриманням диплому з відзнакою!

Проекти студентів Ковалевської Світлани і Шикунова Нікіти Державна екзаменаційна комісія визнала кращими.

Бажаємо всім успіхів і нових досягнень!

18 і 26 червня відбувся захист дипломних проектів студентів групи  М-15. Під час захисту студенти продемонстрували високий рівень теоретичної та практичної підготовки. Найкращими були визнані дипломні проекти студентів Полякова Дмитра, Бутара Віталія,  Буйницького Ярослава.

Вітаємо молодших спеціалістів техніків-механиків з успішним захистом!. Бажаємо творчої наснаги та професійної реалізації!

З 16 червня по 21 червня  2019 року в м. Львові відбулися змагання  з футзалу в залік  спортивних ігор  України серед студентів коледжів та технікумів.

Збірна команда Сумської області була представлена студентами педагогічного коледжу з Путивля та студентами Хіміко-технологічного  коледжу імені Івана Кожедуба Шосткинського інституту Сумського державного унівеститету  в складі:

Гарбуз Максим Михайлович                           група  ЕІ-16

Нещерет Руслан Ігорович                               група КТ-16

Щербань Владислав Михайлович                  група КТ-16

Жоров Максим Іванович                                  група  МІ-16

Команда посіла ІІ місце. Вітаємо переможців!

З метою формування правої культури юрисконсульт Тихоненкова С.О. провела виховний захід зі студентами І курсу. Дискусія стосувалася прав, свобод та обов’язків громадян, актуальних проблем молоді.  Подальше анкетування студентів коледжу узагальнило рівень знань громадянської свідомості та основного Закону України.