29 травня на базі Палацу спорту «Свема» пройшло традиційне свято – День здоров’я, приурочене до чергової річниці від дня народження випускника Шосткинського технікуму, тричі Героя Радянського Союзу, льотчика-аса, маршала авіації Івана Кожедуба.  Мета заходу –  пропаганда здорового способу життя та активного відпочинку. У змаганнях взяли участь студенти 1-3 курсів Хіміко-технологічного коледжу.

Вітали учасників юні гімнасти  - вихованці КДЮСШ «Барса», які продемонстрували високий рівень спортивної підготовки.

Програма спортивного свята була насиченою. Молодь змогла проявити себе як у командних видах спорту, так і в особистих заліках: змагання з армреслінгу, піднімання гирі, стрибки зі скакалкою.

Кульмінацією заходу були змагання з перетягування канату, під час якого учасники та вболівальники отримали величезний заряд позитивних емоцій.

Усі студенти-учасники, які перемогли в тому чи іншому виді змагань, були відзначені грамотами та солодкими призами.