Святкування пройшли і на батьківщині І.М. Кожедуба в селі Ображіївка.

За традицією в центрі села, біля пам'ятника льотчику-асу Другої світової війни, відбувся мітинг, у якому взяли участь селяни, представники Шосткинської об'єднаної територіальної громади, гості, районна влада. Також були присутні студенти нашого коледжу.

Щорічно в день народження Івана Кожедуба його малу Батьківщину відвідують кращі курсанти Харківського національного університету повітряних сил України, який носить ім'я прославленого земляка.

На мітингу виступили  міський голова Микола Нога,представники громади. Учні Ображіївської школи декламували вірші, присвячені героїчному землякові. У виконанні творчих колективів місцевого Будинку культури  прозвучали вокальні та хореографічні композиції.

По завершенні мітингу до пам'ятника Іванові Кожедубу поклали квіти.