Герої не вмирають…

12 вересня в нашому місті увічнили пам'ять Ярослава Бугаєвського, військовослужбовця 58-ої окремої мотопіхотної бригади, який загинув у зоні АТО у вересні 2018 р. Меморіальні дошки було відкрито на будівлях школи №12 й Хіміко-технологічного коледжу, де він навчався.

У мітингу, присвяченому відкриттю плити пам’яті 20-річного солдата-розвідника, взяли участь студенти та викладачі коледжу, представники міської влади, громадських організацій, військової частини.

«Мужній, відкритий, чесний…» - згадує про свого воєнного побратима голова Шосткинської міської спілки ветеранів АТО Максим Хоменко. Спогадами про колишнього студента поділився й керівник групи ЕА-15, де навчався Ярослав, Сергій Лисенко.

Почесне право відкрити плиту пам’яті надали рідним та друзям героя. Місцевий православний священник отець Олександр здійснив освячення щойно відкритої меморіальної дошки. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїчного земляка та всіх загиблих за цілісність і незалежність України та поклали квіти до меморіальної дошки.

Раніше на будівлі Хіміко-технологічного коледжу було встановлено меморіальну дошку на знак пам’яті про ще одного героя-шосткинця, випускника нашого навчального закладу – Івана Євдокименка, солдата-розвідника 81–ої окремої аеромобільної бригади, який загинув 20 січня 2015 року в районі Донецького аеропорту.