Вітаємо переможців олімпіади з математики в коледжі!

Олімпіада з математики в коледжі проводиться щорічно з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку та реалізації здібностей студентів, стимулювання творчої  праці студентів та педагогічних працівників, підвищення якості підготовки майбутніх фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів і навчально-виховної роботи викладачів математичних дисциплін, інтенсифікації та вдосконалення навчального процесу, формування команди для участі в ІІ етапі студентських  олімпіад.

У цьогорічній олімпіаді з математики взяли участь восьмеро студентів першого курсу. Вони розв’язували дворівневі завдання - у тестовій формі та з розгорнутою відповіддю.

Журі олімпіади в складі викладачів вищої кваліфікаційної категорії Лисенка С.К. і  Шкіри А.М. перевірили олімпіадні роботи. Результати Конкурсу такі:  І місце виборола Єрошенко Тетяна Вікторівна – студентка групи БС -19; ІІ місце посіла Сергійко Анастасія Віталіївна – студентка групи БС -19, а ІІІ місце - Новосельцева Ірина Костянтинівна – студентка групи БС -19.

Бажаємо студенткам подальших успіхів у навчанні!