Екологічна виставка «Сіре на сірому»

28 листопада в Центральній міський бібліотеці імені Л.Толстого відкрилася екологічна виставка «Сіре на сірому», яку організувала викладач Шевцова Н.А. за участю студентів групи ПТ-17.

Мета виставки – підняти проблему сміттєвого забруднення навколишнього середовища пластиком, який майже не розкладається і завдає величезної шкоди флорі і фауні в радіусі сотні кілометрів від територій організованих поховань.

Студенти розповіли про наслідки забруднення річок та лісів,  про небезпеку ігнорування проблеми навколишнього середовища. А для цього потрібно зовсім небагато – не кидати сміття на вулицях, по узбіччях, у лісі, собі під ноги, а ще потрібно виходити на суботники.  Разом ми можемо зробити наше місто чистішим і красивішим.

Не будьте байдужими! Долучайтеся до акції «Місяць без пластику».

Факс: (05449) 7-31-20
Email: colledge@ukr.net або htcolledge@gmail.com

© 2020 Розроблено викладачами та співробітниками коледжу.