21 грудня викладач зарубіжної літератури Олена Грибань провела відкрите заняття зі студентами гр. ОП, ПТ-19 на тему « Йоанна Яґелло – польська письменниця, авторка творів для дітей та молоді. «Кава з кардамоном»: синтез підліткової повісті та детективу».

Мета – знайомство з творчістю сучасної польської письменниці, дослідження проблематики твору, формування загальнокультурних, пізнавальних, соціальних, літературно-аналітичних, читацьких та інших освітніх компетенцій, які залишаються дуже актуальними.

У цій книжці йдеться, що нерідко ми мало знаємо навіть про найближчих для нас, найрідніших людей і майже не цікавимося тим, що вони переживають, що їх хвилює. Це стосується не лише дорослих, яким не вистачає часу на дітей, але й підлітків, яких у своєрідному дитячому споживацькому егоїзмі часто не обходять переживання й проблеми батьків і рідних.

Про необхідність діалогу та зв’язків між поколіннями й говорили студенти на відкритому занятті. А наприкінці заповнили різдвяну анкету подяки – авторці твору, своїм одногрупникам, викладачеві.

Використання різних інноваційних форм та методів проведення практичного  заняття склали загальне позитивне враження  в присутніх викладачів.