Святково прибрана актова зала, щирі посмішки, вогонь очей, яскраве сценічне вбрання, подарунки й щирі побажання створили в стінах нашого коледжу  чудову передноворічну атмосферу. 19 грудня з нагоди Дня Святого Миколая  сцена актового залу переливалася різноманіттям талантів: молодь демонструвала акторські здібності, професійну вокальну майстерність, динамічні запальні танці, зворушливі пісні. Злились воєдино сучасні ритми й автентичні мотиви, традиції й модерність.

Ведучі святкової програми дотепними жартами й цікавими сюрпризами підтримували гарний настрій глядачів. А допомагали їм в організації жартів, танців та пісень учасники народного хореографічного колективу «Світанок», народного студентського театру естрадних мініатюр ( СТЕМ ), народного вокального ансамблю «Сузір‘я».

Також під час концерту було нагороджено гравців студентської команди з міні-футболу – призерів області.

Нехай святковий гарний настрій супроводжує завжди і всюди. Зичимо усім Господнього благословення, миру і добра, світлої радості, веселого свята, любові і опіки Святого Миколая!