Динамічні темпи розвитку суспільства вимагають  від сучасної людини певних внутрішніх ресурсів, уміння легко пристосовуватися до змін, самовдосконалюватися. Саме знання з психології можуть допомогти створити міцний фундамент для саморозвитку, усвідомити свої цілі, бажання та навчитись їх реалізовувати у своєму житті, з успіхом долаючи перешкоди.

Вчилися відкривати та аналізувати власні  унікальні риси, які, іноді, є неусвідомлюваними  студенти груп ХТ-17, ХТ-16 під час практичного заняття «Цікава психологія», яке пройшло в рамках Тижня комісії загальнохімічних дисциплін і хімічної технології. Знання, які студенти отримували,  відкривають можливості для саморозвитку, для взаєморозуміння з оточуючими, для вирішення «внутрішніх» особистісних конфліктів, що є основною умовою формування гармонійної, успішної особистості.