Виконання будь-якого технологічного процесу неможливо без різних видів енергії. Головним видом енергії у всіх областях людської діяльності, завдяки своїй універсальності, стала електрична. В той самий час, неможливо представити сучасне життя без засобів автоматизації та комп’ютерніх технологій.

Саме тому циклова комісія електричної інженерії, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій робить гучний наголос на такі напрями як #електроенергетика #електропостачання #електрообладнання #електричнімашини #електротехніка #електроніка #мікропроцесорнатехніка #комп'ютернітехнології #програмування #контролери #засобиавтоматизації

Циклова комісія електричної інженерії, автоматизації та комп’ютерно – інтегрованих технологій є випускною. Комісія випускає молодших спеціалістів "Технік-електрик" та "Технік-електромеханік" (більш детально про спеціальність "Технік-електрик" читати тут, про спеціальність "Технік-електромеханік" читати тут).

У цикловій комісії працюють 6 викладачів, які мають високу педагогічну кваліфікацію та великий стаж роботи. Циклова комісія має дуже гарну матеріально-технічну базу,  яка постійно поповнюється і оновлюється. Студенти займаються у добре обладнаних кабінетах та лабораторіях. Кабінети і лабораторії оснащені сучасними приладами і обладнанням, мікропроцесорною технікою та персональними комп’ютерами.  Є все необхідне для отримання якісного навчання та отримання  гарної професії.

Шановні абітурієнти, юнаки та дівчата, як що ви хочете йти у ногу з сучасністю та отримати якісну спеціальність, яка є вимогливою на сучасному етапі, приходьте до нашого навчального заклад. Ми чекаємо вас!

Наша команда

Пата Павло Сергійович. Голова Електромеханічного відділення. Викладач дисциплін "". Спеціаліст другої категорії.

Гапон Вадим Едуардович. Голова Циклової комісії. Викладач дисциплін "Вступ до спеціальності", "Електричні вимірювання", "Електропостачання підприємств та цивільних споруд", "Теоретичні основи електротехніки", "Основи проектування і конструювання електроустановок". Спеціаліст вищої категорії.

Базиль Сергій Михайлович. Завідуючий лабораторіями. Викладач дисциплін "Комп'ютерна техніка та програмування", "Монтаж та налагодження технічних засобів автоматизованих систем", "Основи автоматизації виробництва", "Основи метрології та технічного контролю". Спеціаліст вищої категорії.

Євменова Світлана Вікторівна. Викладач дисциплін "Загальна електротехніка", "Електричні машини", "Електротехніка та електрообладнання", "Електротехніка та електричні вимірювання", "Надійність та енергозбереження електричних систем", "Охорона праці в галузі". Спеціаліст.

Жадан Олександр Михайлович. Викладач дисциплін "". Спеціаліст першої категорії.

Забєгалов Ігор Вікторович. Завідуючий лабораторіями. Викладач дисциплін "". Спеціаліст першої категорії.

Кондратенко Юрій Вікторович. Завідуючий лабораторіями. Викладач дисциплін "". Спеціаліст вищої категорії.

Мартиненко Ярослава Олександрівна. Викладач дисциплін "Автоматизований електропривод". Спеціаліст.

Пантюхін Олександр Федорович. Викладач дисциплін "". Спеціаліст першої категорії.

Трубін Максим Павлович. Завідуючий лабораторіями. Викладач дисциплін "Електроніка. Мікроелектроніка. Схемотехніка". Спеціаліст.