Основні завдання циклової комісії:

  •  надання студентам теоретичної та практичної підготовки необхідних фахівцям в машинобудуванні;
  • використання студентами під керівництвом викладачів циклової комісії нових програм  САПР та сучасного технологічного обладнання проектування в машинобудуванні;
  • надання студентам знань і умінь з автоматизованого проектування для виконання графічної частини курсового та дипломного проектування;
  • підвищення професійної майстерності студентів, залученням їх до участі у конкурсах професійної майстерності;
  • залучення студентів до освоєння новітніх технологій;
  • розвиток творчих здібностей студентів з використанням інтерактивних методів навчання;
  • керівництво науково-практичною роботою та технічною творчістю студентів;
  • вдосконалене проведення навчальної, технологічної та переддипломної практик;
  • розробка та вдосконалення навчально-методичного забезпечення дисциплін щодо виконання практичних, семінарських, самостійних та курсових проектів і робіт;
  • вдосконалення електронної бази самопідготовки студентів;
  • моніторинг якості освіти.

До складу циклової комісії входять:

 

Чертіхін Олег Вікторович

Голова циклової комісії машинобудування.

Викладач дисциплін «Обладнання підприємств галузі»,  «Комп’ютерна графіка і основи проектування», спеціаліст другої категорії.

 

   Невесела Ірина Анатоліївна

Заступник голови циклової комісії машинобудування.

Викладач дисциплін «Технічна механіка», «Охорона праці в галузі», «Процеси і апарати», спеціаліст другої категорії.

 

Карась Валентина Миколаївна

Викладач дисциплін «Технологія обробки матеріалів; Основи взаємозамінності деталей», спеціаліст вищої категорії.

 

Суров Віктор Михайлович

Викладач дисциплін «Технічне обслуговування і ремонт обладнання підприємств галузі», спеціаліст вищої категорії.

 

Пчелинцев Сергій Юрійович 

Викладач дисциплін  «Конструкційні та електротехнічні матеріали», «Матеріалознавство», спеціаліст вищої категорії. 

 

Полевик Андрій Віталійович

Завідувач лабораторії «Верстатів з ЧПК»

Викладач дисципліни «Вступ до спеціальності(технології)», спеціаліст.

 

 

 

   Жук Олександр Олексійович

Викладач дисциплін «Інженерна та комп'ютерна графіка», «Нарисна геометрія та інженерна графіка», «Комп'ютерна графіка», спеціаліст вищої категорії.

 

Лукіша Михайло Тимофійович

 Заступник директора з адміністративно-господарчої частини, викладач дисциплін «Інженерна графіка», спеціаліст першої категорії

 

 Фалько Сергій Олександрович 

Завідувач лабораторіями, спеціаліст

 

Дмитрієв Сергій  Анатолійович 

Завідувач навчально – виробничими майстернями , спеціаліст вищої категорії

 

Мельник Анатолій Миколайович 

Майстер виробничого навчання, спеціаліст першої категорії

 

Кривошей Андрій Борисович 

Майстер виробничого навчання, спеціаліст.

 

Нікітіна Ірина Іванівна

Секретар-друкарка