Циклова комісія природничо-математичних дисциплін

Можливо вас цікавить:

Вступна кампанія

Всі питання щодо вступу в коледж

Ознайомитись –>

Освіта формує не людину взагалі,
                           а людину даного суспільства
                           і для даного суспільства.

Карл Мангейм

Студентство в Україні складає вагому частку суспільства, яка зайнята специфічною працею – навчанням. В умовах демократизації і гуманізації освіти, її спрямованості до культури, освітня діяльність представляє весь універсум цінностей культури і культурних форм життя, необхідних для становлення і саморозвитку студента.
        Успіху навчанні багато в чому залежить від умов життя і побуту студента, ставлення до нього вузівського колективу, тієї ролі, яку він у ньому відіграє.
        Викладачі комісії впроваджують в освітянський процес інтерактивні методи навчання, які
реалізують взаємозалежну і взаємозумовлену діяльності педагога і студентів, спрямовані на отримання теоретичних й практичних навичок і забезпечують розв’язання завдань навчання.
        Умовою успішності роботи студентів є формування стійкого інтересу до обраної професії
і методів оволодіння її особливостями. Саме зацікавленість студентів визначає привабливість дисциплін природничо-математичного циклу.
        Зі студентами проводиться індивідуальна робота під час занять та проведення консультацій. Студенти, які мають достатній та високий рівень знань залучаються до участі у внутрішніх та обласних олімпіадах.
        На засіданнях комісії викладачі постійно здійснюють обмін досвідом щодо форм і
методів аудиторної та позааудиторної роботи студентів з метою підвищення ефективності та зменшення їх репродуктивної роботи. Німецький письменник Бертольд Брехт сказав, що “людина, для якої двічі два дорівнює чотирьом, і це саме собою зрозуміло, ніколи не стане великим математиком”.
        Щорічно проводиться Тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін.
Позааудиторні заходи, які вібуваються протягом Тижня циклової комісії сприяють, розвитку творчої толерантності у відношеннях груп і окремих студентів,
вихованню патріотизму, духовності, вдосконаленню навичок та знань студентів. Викладачі комісії постійно займаються самоосвітою, беруть активну участь у роботі обласних методичних об’єднань. Результатом цієї роботи є видання посібників та публікації робіт в періодичних виданнях.
        Основні завдання викладачів комісії: формування в студентів впевненості, що вони самі
здатні керувати своїм життям, навчити їх приймати самостійні рішення, розвинути сильні боки характеру, допомогти справлятися зі стресами, оскільки усе це є підґрунтям розвитку інтелекту успіху.
                                              Немає методів навчання зовсім поганих або зовсім добрих.
                                                Усе залежить від обставин, місця й часу,
                                                від системи, у якій цей засіб використовують.

А. С. Макаренко
Викладачі комісії природничо-математичних дисциплін викладають наступні дисципліни:
– загальноосвітній цикл:
  • фізика;
  • астрономія;
  • математика;
  • інформатика;
– цикл математичної, природничо-наукової підготовки:
  • вища математика;
  • фізика;
  • інформатика та комп’ютерна техніка;
  • комп’ютерна техніка та програмування;
  • комп’ютерна техніка;
  • основи комп’ютерної техніки;
– цикл професійної та практичної підготовки:
  • основи програмування та програмне забезпечення;
  • обчислювальна математика та програмування.

Фахівці циклової комісії:

Амельченко Любов Віталіївна

– голова циклової комісії, викладач.
 Педагог, спеціаліст вищої категорії, старший викладач.
 Освіта: вища.
 Педагогічний стаж: 25 років.
  • Інформатика
  • Комп`ютерні інформаційні технології

Вовденко Микола Григорович

–  викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Освіта: вища.
 Педагогічний стаж: 27 років.

• Географія
  • Біологія
  • Німецька мова

Єфименко Світлана Миколаївна

– викладач, спеціаліст вищої категорії, кандидат педагогічних наук.
 Освіта: вища.
 Педагогічний стаж: 25 років.
 e-mail: s.efimenko@htcolledge.sumdu.edu.ua

• Фізика
  • Астрономія

Лисенко Сергій Кузміч

– заступник голови циклової комісії, викладач, спеціаліст вищої категорії.
Освіта: вища.
Педагогічний стаж: 37 років.

• Вища математика

Шкіра Анатолій Миколайович

– голова методичного об’єднання керівників навчальних груп, викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Освіта: вища.

Педагогічний стаж: 39 років.

• Вища математика

Введіть текст заголовка

Текст заголовку

Введіть текст заголовка

Контакти коледжу:

41100, Україна, Сумська обл., м. Шостка, вул Інститутська, 1.

+38(05449) 7-31-20
+38(096) 046-11-60

Часи роботи

Пн – Пт 9:00 – 17:00

Відповіді на питання:

У вас є питання? Ми з радістю готові на них відповісти.