Зателефонуйте

(05449) 7-31-20

(096) 046-11-60

(Приймальна комісія)

Напишіть листа

[email protected]
[email protected]

(Питання щодо вступу)

У січні  виповнюється  145 років від дня народження Василя Григоровича Яна (справжнє прізвище Янчеве́цький), письменника і мандрівника українського походження, автора історичних повістей.

Своїми творами В. Ян стверджує, що немає нічого більш святого, ніж захист Вітчизни, свободи і гідності людини. Прочитавши його твори, Ви не зможете залишитися байдужими, тому що це оповіді про непрості людські долі. У них показані самовідданість і підступне лиходійство; запекла боротьба за свободу і жорстоке насилля; підла зрада і вірна дружба.

Шанувальникам книг пропонуємо літературне знайомство з творами автора.

«Люди перестають думати, коли перестають читати» – слова відомого філософа Д. Дідро актуальні і сьогодні. Адже читання – це не просто спосіб отримання інформації, це унікальний процес, який позитивно впливає на формування особистості, яка вміє відчувати, співпереживати, мислити.

Сучасна українська література – це література останніх десятиліть, створена сучасними письменниками та поетами України.

Багато сучасних творів відзначені переоцінкою цінностей та зверненням до тем, що були забороненими, різноманітністю та змішанням жанрів, а також осмисленням соціальних проблем та історичної пам’яті.

Бібліотека  коледжу презентує художні твори Світлани Талан, Люко Дашвар, Макса Кідрука, Василя Шкляра, Братів Капранових, Ліни Костенко, Валентини Розуменко, Євгена Положія та багатьох інших.

Запрошуємо долучитись до творчості сучасних українських письменників!

Знайдітьнасна мапі:

ПІДТРИМКА

Щоб отримати допомогу у вирішенні питань звертайтеся за наступними контактами:

Телефон: (05449) 7-31-20
Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]
Сайт: htcolledge.sumdu.edu.ua

Карта сайту: переглянути