Зателефонуйте

(05449) 7-31-20

(096) 046-11-60

(Приймальна комісія)

Напишіть листа

[email protected]
[email protected]

(Питання щодо вступу)

Відділення комп'ютерно-інтегрованих технологій та інженерії

ознайомтесь з основними напрямками

Історія

Відділення бере свій початок з дня заснування коледжу. Але поточну назву отримало восени 2021 року.
Image

   Шосткинський технікум, який був створений в 1920 році, мав 3 факультети: робітничий, механічний, хімічний. Механічний факультет складався з відділень: з експлуатації двигунів внутрішнього згорання і парових машин; з обробцки металів та дерева; електротехнічне сильних і слабких струмів. Головна мета роботи навчального закладу – підготовка з числа робітників міста і села науково - освічених організаторів виробництва, яке інтенсивно розвивалось. У 60-ті роки студенти технічних спеціальностей почали займатися технічною творчістю під керівництвом викладачів Козлова Бориса Івановича та Шарапова Андрія Михайловича. В 1967 році технікум вперше взяв участь у всесоюзній виставці технічної творчості і був нагороджений дипломом  II ступеня. У 1970-1971 навчальному році – диплом III ступеня і I місце в обласному огляді технічної творчості. За плідну роботу в цьому напрямі викладач Козлов Б.І. Міністерством і ЦК профсоюзів був нагороджений дипломом 1 і 2 ступенів. Так шляхом технічної творчості виготовлялося обладнання в лабораторіях контрольно-вимірювальних приладів, автоматизації промислових процесів, процесів та апаратів, обладнання хімічних заводів.  З часом змінювалися механізми, обладнання, матеріали, технологічні процеси, вимоги виробництва і змінювалися назви спеціальностей, їх кількість, а матеріально – технічна база електромеханічного відділення розширювалася і поповнювалася новими стендами, приладами, удосконалювалася, модернізувалася. І цей процес триває і зараз.

Відділення сьогодні

Відділення сьогодні охоплює підготовку фахових молодших бакалаврів з 3 галузей: 15 Автоматизація та приладобудування, 14 Електрична інженерія, 16 Хімічна та біоінженерія

Завідувач відділення комп'ютерно-інтегрованих технологій та інженерії

Пата Павло Сергійович
Пата Павло Сергійовичзавідуючий відділення[email protected]

Гордість відділення:

Найбільш активні в навчанні та громадській роботі студенти останніх 10 років: стипендіат Президента України студент групи Е-02 Школьний Андрій, стипендіат Верховної Ради України протягом 2004-2005 років був студент групи С-01 Чуприна Микола, 2006 – 2008 років Федоров Андрій Олексійович група Е - 05. Випускники, якими пишається відділення: Малишок Дмитро (група Е-01), Кушнір Сергій група (М-01-1), Лобанов Віталій (група ЕА-03), Лавриненко Максим, Новіков Денис( група М-04-1) , Таванець Дмитро( група С-06), Щербак Артем (група ЕА-07), Щербак Дмитро (група ЕА-10), Павленко Даниїл (група Е-14).

Найкращі спортивні досягнення навчального закладу на різних рівнях це також заслуга студентів електромеханічного відділення.

Знайдітьнасна мапі:

ПІДТРИМКА

Щоб отримати допомогу у вирішенні питань звертайтеся за наступними контактами:

Телефон: (05449) 7-31-20
Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]
Сайт: htcolledge.sumdu.edu.ua

Карта сайту: переглянути