(05449) 7-31-20

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

9 вересня 2022 року у коледжі відбулося засідання методичного
об’єднання керівників груп коледжу.
На ньому були розглянуті напрями виховної, просвітницької та
профілактичної роботи зі студентами у коледжі протягом 2022-2023
навчального року.
У жорстоких реаліях воєнного стану в Україні перед освітянами стоїть
важливе завдання - об’єднання зусиль педагогічної та громадської спільнот
на засадах взаєморозуміння, співробітництва щодо захисту прав та свобод,
оволодіння дітьми універсальними цінностями та моделями поведінки, які
складають основу світової культури.
Міністерство освіти і науки України зосереджує увагу на тому, що в
умовах воєнної агресії Російської Федерації в Україні
національнопатріотичне виховання є одним із пріоритетних напрямів
діяльності держави та суспільства. Серед основних складових національно-
патріотичного виховання зараз виокремлюються громадянсько-патріотичне,
духовно-моральне, військово-патріотичне та екологічне виховання.
Керівниками груп були заплановані заходи з адаптації студентів
першого курсу в нашому навчальному закладі, протидії булінгу, з
профілактики шкідливих звичок, запобігання вживання алкоголю,
наркотичних речовин та протидії торгівлі людьми, з сімейного виховання.
З урахуванням цих напрямів виховної роботи був прийнятий план
роботи методичного об’єднання керівників груп на 2022-2023 навчальний
рік.

Цінність світу пізнається в сумні часи війни. Зміцнення ідеалів миру і безпеки, припинення воєн і конфліктів стає головним пріоритетом в 21 столітті на національному та міжнародному рівні.

21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру.

Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.

ООН закликає всі країни світу зупинити військові дії та припинити проливати кров. Цей день для того, аби спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом його досягнення.

Спорт на благо миру та розвитку – гасло цієї міжнародної події, яке підкреслює важливість і необхідність такого виду загальнолюдської діяльності для всіх нас, для суспільства, держави.

Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою загального процвітання та благополуччя держави.

В рамках відзначення Міжнародного дня студентського спорту та популяризації фізичної культури і спорту серед студентської молоді 20 вересня в коледжі відбувся спортивний квест зі студентами І курсу. Метою заходу було знайомство та згуртування першокурсників. Для подолання перешкод студентам - членам команд довелося продемонструвати максимальну винахідливість, згуртованість, взаємопідтримку та здатність мобілізуватися в нових незвичних умовах. Усі учасники заходу одержали масу задоволення та позитивних емоцій.

День миру святкують щороку 21 вересня, адже ця дата примушує задуматися над тим, що таке МИР і ЗЛАГОДА на Землі. Там, де уклад суспільства міцний, безцінний дар миру може ніхто особливо й не помічати. Однак для багатьох людей у сучасному світі спокійне життя — це лише казкова мрія, багато дітей страждає, вони не мають сім'ї, але мають багато горя.
Поняття миру та дружби після 24 лютого набули й для українців особливої ваги.
Те, що раніше просто не помічалося чи вважалося звичайним, буденним, сьогодні дорожче за будь-які матеріальні цінності. Ми бажаємо одне одному мирного неба, сподіваючись, що ця мрія здійсниться і все буде добре!
Історія свята така: у 1982 році у своїй резолюції Генеральна Асамблея ООН
проголосила Міжнародний день миру (International Day of Peace) як день глобального припинення вогню і відмови від насильства. Відтоді свято, яке відзначається 21 вересня, залучило мільйони людей, охопивши багато країн та регіонів. Цей день закликає людей не тільки замислитися про мир, а й зробити щось заради нього.
Напередодні студенти гр..ПТ-20 активно відгукнулися на пропозицію свого
керівника Наталії Щасної взяти участь в онлайн- вікторині до Дня миру на 20 запитань.
Інтелектуальна гра включала 4 тематичні етапи: Гортаючи сторінки історії Україна єдина. На захисті миру;Наше серце - Україна. За кожен етап можна було набрати максимально 10 балів.
Студенти виявили обізнаність з багатьох питань, особливо тих, що стосувалися
російсько-української війни. І як результат – високі бали та азарт, що трохи відволікає від важкої буденщини.
А які асоціації пов’язані у вас зі словом «мир»?

Допомагати іншим – не тягар чи примусовий обов’язок, а щастя. Якщо ми щедрі, то більше співчуваємо й уважніше ставимося до людей, розуміємо їх. Це створює міцні зв'язки між нами, допомагає цінувати життя й почуватися корисними та затребуваними.

З початку війни чимало українців активно відгукнулося на чужу біду, надаючи гуманітарну або фінансову допомогу чи прихисток.

Волонтерську діяльність  продовжує і наш коледж: підготували для бійців нашого батальйону  печиво, цукерки, листівки. Через ці прості речі ми хочемо передати захисникам  тепло наших сердець, слова вдячності та підтримки.

Сторінка 1 із 131

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]