Стартувала першість коледжу з міні-футболу. Розпочали змагання третьокурсники. Результати матчу такі:

І місце – команда групи ЕІ-18

ІІ місце – команда групи КТ-18

ІІІ місце – команда групи МІ-18

Вітаємо! Так тримати!

22 вересня у відповідності до Указу Президента від 30 жовтня 2001 р. в Україні встановлено свято – День партизанської слави.

За традицією цього дня студенти першого курсу знайомляться з історією рідного краю, Шостки і коледжу зокрема.

Так, групи КТ-20, ПТ-20, БС-20 прослухами міні-лекцію про партизанські формування та про трагічну подію 19 липня 1942 р., коли на території  нашого коледжу було розстріляно 452 особи – мирних жителів, які просто не підтримували владу нацистів. Серед цих осіб – Мазуренко Григорій Афанасійович (с. Собич), учасник партизанських формувань. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та переглянули фотоальбом, присвячений цим подіям.

22 вересня 2020 року біля братських могил с. Остроушки Шосткинської територіальної громади відбувся мітинг-реквієм «Зірниці пам’яті» до Дня партизанської слави. Події тих днів утворили основу театрально-військової реконструкції  бою, який проходив в цих місцях в роки Другої світової війни.

У літературо-музичній композиції взяли активну участь студенти нашого коледжу.

До поховань невідомих солдатів, до меморіалу загиблих в роки війни партизан і жителів сіл, розстріляних фашистами за сприяння і допомогу партизанському руху, було покладено квіти.

Вклонімося сьогодні пам’ятникам і могилам, устелемо їх квітами, схилимо голови перед світлою пам’яттю тих, хто навічно залишився на дорогах ІІ-ї Світової війни.

Засідання методичного обєднання керівників груп

У коледжі відбулося перше в цьому навчальному році засідання методичного об’єднання керівників груп.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Карась В.М. ознайомила присутніх із основними  напрямами виховної роботи на навчальний рік, новинками фахової педагогічної преси і науково-методичної літератури з питань організації виховного процесу.

Практичний психолог Сергієнко Ю.Є. поділилася думками щодо  просвітницької та профілактичної роботи зі студентами у 2020-2021 навчальному році.

Новий голова методичного об’єднання  керівників груп Шкіра А.М. запропонував керівникам груп  для обговорення  орієнтований план засідань методичного об’єднання. Було акцентовано увагу на особливостях виховної роботи за умов змішаного навчання та дотримання особистої безпеки усіх учасників освітнього процесу впродовж адаптивного карантину.

22 вересня  в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни.

З нагоди відзначення Дня партизанської слави в бібліотеці  організовано виставку-спогад  «Фронт у тилу ворога». Для Студентів групи КТ-18 провели патріотичну бесіду «Сумщина – край героїчних людей».

Бібліотекар Лазарєва К.В. зазначила: «Перші паростки народного спротиву окупантам зародилися саме на Сумщині. Узявши свій початок у Спадщанському лісі Путивльського району, партизанський рух швидко поширився Україною, зібравши у своїх лавах близько мільйона сміливців – молодих хлопців та дівчат, для яких свобода рідної землі була значно ціннішою за власне життя. Народні месники стали справжнім жахом для загарбників, наносячи непоправні збитки живій силі, інфраструктурі та техніці противника».

Сторінка 1 із 65

Факс: (05449) 7-31-20
Email: colledge@ukr.net або htcolledge@gmail.com

© 2020 Розроблено викладачами та співробітниками коледжу.