В урочистій атмосфері 30 червня пройшло одне із найбільш пам’ятних свят -  випускний вечір студентів Шосткинського фахового коледжу імені Івана Кожедуба.

74 вчорашні студени приймали привітання від викладачів, друзів, батьків. 5 із них отримали дипломи з відзнакою. До речі, це вже 90-й випуск молодих спеціалістів, яких підготував освітній заклад зі 100-річною славною історією.

Позаду всі хвилювання й тривоги, успішно складені державні екзамени, захищені дипломні проєкти.

Цей останній день червня був наповнений усмішками та радістю. Мерехтіння фотоспалахів, пісні, запальні танці у виконанні народних колективів «Світанок» та «Сузір’я»   – усе свідчило про те, що відбувається щось особливе.

Привітала випускників зі святом директор коледжу Тетяна Сорока. Вона підкреслила, що подія ця водночас і радісна, й сумна. Радість від того, що випускники отримали путівку в самостійне професійне життя. Сумним цей день став тому, що студенти залишають стіни коледжу. Директор побажала випускникам міцного здоров’я, натхнення, гідної зарплати, добрих друзів на життєвому шляху. «Головне – не обертайтеся, а рухайтеся тільки вперед. Я впевнена: серед вас буде чимало майбутніх  управлінців, викладачів, інженерів», - зазначила вона.

Від імені випускників виступила Серафима Бондарець – студентка гр.ЕК-19-С, обдарована  творча особистість, лауреатка численних фестивалів та конкурсів. «Кожен  із вас є переможцем. Треба тільки повірити!» - звернулася до молоді випускниця.

І ось хвилююча мить - випускникам 2021 року  вручено дипломи. Було відзначено й тих студентів, які брали активну участь у громадському житті коледжу, популяризації спорту та здорового способу життя.

Дорогі наші випускники!

Вітаємо вас зі святом й погожого вам всім вітру! Ми завжди чекаємо на вас у стінах рідного коледжу й будемо раді зустрічі з вами.

Подальших успіхів вам у житті, кар’єрі та навчанні!

27 червня з нагоди Дня молоді в м. Шостка був проведений студентський квест. У ньому взяли участь сім команд з різних навчальних закладів міста. Коледж представляли дві команди. У результаті спортивних випробувань на спритність та кмітливість перша команда ШФК виборола  ІІ місце, а друга – ІV місце.

Учасники цього заходу отримали солодкі подарунки.

Вітаємо!

Відбувся захист дипломних проєктів студентами коледжу за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування». Студенти показали високий рівень теоретичної та практичної підготовки. Окремо варто відмітити практичні дипломні проєкти студентів  Германа Микити, який модернізував лабораторну установку «Ємнісний апарат», а також студента Ященко Ігора, який виготовив лабораторну установку «Барабанна сушарка». Роботи студентів поповнили лабораторну базу коледжу.

Вітаємо студентів із успішним захистом проєктів та бажаємо їм подальших успіхів !

Вітаємо студентів групи ХТ-17 із захистом дипломних проєктів. Щиро бажаємо творчих успіхів, подальшого розвитку і зростання як професійних спеціалістів.

Відео. Студенти коледжу взяли участь у обласному тренінгу "Дієва молодь - успішна громада"

Перегляньте відео як наші студенти Серафима Бондарець та Ігор Орловський взяли участь у обласному тренінгу "Дієва молодь - успішна громада"

Сторінка 1 із 100

Факс: (05449) 7-31-20
Email: colledge@ukr.net або htcolledge@gmail.com

© 2021 Розроблено викладачами та співробітниками коледжу.