В ігровій залі коледжу відбувся міській конкурс «Нумо, хлопці!», який  присвячений Дню Збройних Сил України.

Мета конкурсу – активізація патріотичного виховання студентської молоді, пропаганда та популяризація престижу служби в Збройних Сил України.

У запеклій напруженій боротьбі змагалися 4 команди. Перемогу з мінімальним відривом здобула команда “Олімп” ІІІ курсу. Переможці та призери отримали грамоти та солодкі подарунки.

6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України. Саме цього дня 1993 року Верховна Рада ухвалила Закон "Про Збройні сили України".

День Збройних Сил України сьогодні – це насамперед почесне свято тих, хто захищає нашу державу від ворогів, опікується про безпеку та зміцнення обороноздатності країни. Це день військовослужбовців, завдяки незламному духу яких, Україна досі залишається суверенною незалежною державою. Це день пам'яті тисячі сміливих та мужніх воїнів, які віддали своє життя за незалежність, волю та суверенність нашої держави.

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Шановні воїни, ветерани війни і Збройних Сил, учасники визвольних змагань українського народу!
Щиро вітаємо вас із Днем Збройних Сил України! Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких - у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!

Формуємо навички безпечної поведінки та відповідального ставлення до свого здоров’я

Щорічно у період міжнародної акції «16 Днів проти насилля» однією з важливих, актуальних тем для студентської молоді є профілактика ВІЛ/СНІДу. Плануючи роботу, колектив коледжу кожного року вирішує питання: «Як організувати і провести інформаційну кампанію з даної теми цікаво, доступно і з користю для молоді».

1. Відвертість. Тема статевих стосунків, зазвичай, якщо і висвітлюється, то поверхово. Але з молоддю потрібно говорити відверто, щиро, як з дорослими, не сором 'ячись. І результат є миттєвим: інтерес, зацікавленість у погляді; коментарі і запитання, а головне – емоції, які сприяють усвідомленню важливості теми.

2. Відповідність віковій категорії.

3. Допомога вузьких спеціалістів, які мають відповідну освіту і можуть відповісти на всі питання молоді; пояснюють на реальному практичному досвіді.

4. Відповідність методів сучасній системі освіти (або про те як цікаво провести заняття): лекція або бесіда, на жаль, мають не досить значний вплив на свідомість сучасної молодої людини. Отже, міксуємо різні прийоми, методи; еспериментуємо і спостерігаємо. Лише так можна зацікавити здобувачів освіти.

Психологічна служба нашого коледжу підготувала і провела протягом дня ряд інформаційних заходів. Зокрема керівник гр. ПТ-20 Наталія Щасна, керівник гр. ЕІ-21-с, КТ-21-с Наталія Семянник організували для своїх студентів тематичний відеолекторій «Не дай СНІДу шанс!», під час якого молодь взяла участь у вікторині з метою актуалізації питання власної безпеки стосовно цієї хвороби, а також перевірила рівень знань про цю проблему. Як виявилося, молодь достатньо обізнана зі шляхами передачі вірусу та міфами про ВІЛ/СНІД.

У ході активної дискусії дійшли висновку, що СНІД – проблема не тільки медична, а й соціальна, економічна, моральна, правова. Сьогодення вимагає особливої уваги до проблем ВІЛ/СНІД усього суспільства. Відповідальність за попередження ВІЛ-інфікування покладається на кожного громадянина. Адже лише разом ми здатні вплинути на загрозу епідемії ВІЛ/СНІД в Україні.

Компетентну консультацію щодо безпечних взаємостосунків провела для студенток коледжу лікар Центру «Клініка , дружня до молоді» Людмила Багнюк.

Відверта розмова відбулась і у студентів гр. ЕІ-20 (керівник Вадим Гапон) із психологом Центру «Клініка, дружня до молоді» Оленою Рудовою. Особливість заняття у правильній побудові акцентів: все, що потрібно знати про серйозні взаємостосунки.

До акції долучилися і студенти гуртожитку (вихователь Валентина Карпенко). Старші курси підготували для «новачків» інформаційне повідомлення «Думай заради життя».

З 25 листопада у коледжі стартувала всеукраїнська акція «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА». Мета даної акції: звернути увагу студентської молоді на актуальні проблеми сучасного суспільства; підвищити поінформованість усіх учасників освітнього процесу з питань профілактики насильства та жорстокого поводження у родинах, у молодіжному середовищі; створити умови для формування навичок безпечної поведінки у ситуаціях ризику; виховувати толерантність та емпатію у взаєминах.

Активну участь в інформаційно-просвітницькій кампанії взяла Студентська рада коледжу. Також до акції  долучились найініціативніші студенти, які проживають в гуртожитку. Студентська молодь висловлювала своє бачення проблеми, вносила власні пропозиції щодо можливих способів вирішення складних життєвих ситуацій.

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. До цієї знакової події бібліотека коледжу провела патріотичну годину «Ми не зганьбили славу наших предків, нових героїв дали небесам» для студентів гр. МІ-19, ХТ-19. Бібліотекар Лазарєва К. В. розповіла про хід подій на Майдані в ті дні. В ході заходу присутні мали можливість переглянути відеопрезентацію «Час плине, а пам’ять залишається…» і книжкову виставку «За Україну, за її волю». Молоде покоління мусить пам’ятати про героїв Майдану, щоб їх подвиг не був марним.

Сторінка 1 із 113

Факс: (05449) 7-31-20
Email: colledge@ukr.net або htcolledge@gmail.com

© 2021 Розроблено викладачами та співробітниками коледжу.