Вживання наркотиків- загроза української нації. Недостатньо висока культура суспільства, непоінформованість призводить до зростання кількості українців, що вживають наркотичні речовини.

23 лютого в гуртожитку коледжу було організовано круглий стіл: «Молодь на наркотики».

Мета даного виховного заходу- це розкриття проблеми наркоманії, закономірностей ії розвитку серед студентської молоді, способів попередження та боротьби.

Під час заходу студенти-мешканці гуртожитку не тільки ще раз почули інформацію про проблеми, які виникають внаслідок вживання наркотиків, а й отримали знання та навички поведінки з особами, які пропонують наркотики або є наркозалежними.

В умовах змішаного та дистанційного навчання інноваційні практики проведення віртуальної екскурсії, онлайн QR-квесту та туру стають сучасними та ефективними формами подання контенту з будь-якого навчального предмета.

Тож, 23 лютого 2021 року в рамках Тижня циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін студенти групи МІ-20 здійснили віртуальну подорож до Лондона, відвідали найбільш визначні місця столиці Великої Британії. На початку мандрівки викладачка Ю.В. Помогайбо ознайомила першокурсників з історією Лондона, міста мрії, побувати в якому бажає будь-який мандрівник. Британська столиця, що розташувалася на берегах Темзи, вабить до себе туристів неповторним колоритом. Цікаві місця в Лондоні – це не тільки історичні споруди, площі та мальовничі парки, але й сучасні небосяги та торговельно-розважальні комплекси. Ідучи переповненою вулицею, ти можеш вийти до тихого і спокійного закутку в серці міста, а розглядаючи прохолодно скляну архітектуру хмарочосів, ти, без сумніву,  звернеш увагу на тисячі старих і неймовірно красивих будівель. Приємно зануритися в атмосферу міста контрастів, яке приведе у захват навіть найвибагливішого цінителя. Після перегляду відеофільму майбутні спеціалісти дали відповіді на питання вікторини, результати якої засвідчили високий рівень засвоєння матеріалу.

Учасники заходу висловили побажання і надалі мандрувати різними англомовними містами, адже вони отримали не тільки багато корисної та цікавої інформації, а й незабутні враження, позитивні емоції!

З 22 лютого в коледжі стартував предметний тиждень комісії суспільно-гуманітарних дисциплін.

Розпочала тематичний тиждень виставка «Світ художнього твору очима студентів» (викладач Грибань О.В.). Метою її проведення є виховання естетичного смаку, пізнавальної активності студентської молоді.

Цього ж дня  викладач Щасна Н.І. провела лінгвістичний квест «Операція «Антисуржик» з нагоди Міжнародного дня рідної мови, який світова спільнота відзначила напередодні. Збірні команди 1-3 курсів «ІМХО» та «QUESTОГОЛІКИ» змагалися за звання кращого борця з мовним покручем – суржиком. Журі оцінювало їх стилістичну вправність, уміння швидко відповідати на поставлені питання, знешкоджувати суржик у текстах. У запеклій боротьбі перемогу здобула команда «ІМХО» (капітан – Новосельцева І.).

Гумористичним заспівом до інтелектуальної гри став філологічний водевіль «У тенетах суржику», який підготували студенти - Мірошниченко Дмитро (гр.ЕІ-19), Симонець Дмитрій (гр.КТ-19), Паворозко Валерія, Журавель Олена (гр.ПТ-18), Новосельцева Ірина, Сергейко Анастасія (гр.БС-19). Перевтілившись у відомих  представників шоу-бізнесу, молодь довела: із суржиком потрібно змагатися щохвилини. Адже бути мовними гурманами не важко. Українські слова смакують. А говорити українською – престижно!

У конкурсі снігових фігур команда коледжу посіла почесне 1 місце!

Вітаємо всіх, хто був причетний до створення диво-фігури-полум’яна снігова квітка!

З перемогою коледж!!!

19 лютого 2021 року  у коледжі відбулась студентська конференція . На порядку денному розглядалось два питання: відновлення посади студентського ректора СумДУ; обрання двох  представників  від студентської молоді  коледжу до складу Спостережної ради.  Учасники одноголосно підтримали пропозиції  Голови  конференції Дмитрія Симонця

Сторінка 1 із 85

Факс: (05449) 7-31-20
Email: colledge@ukr.net або htcolledge@gmail.com

© 2021 Розроблено викладачами та співробітниками коледжу.