Предметний тиждень комісії суспільно-гуманітарних дисциплін.

З 22 лютого в коледжі стартував предметний тиждень комісії суспільно-гуманітарних дисциплін.

Розпочала тематичний тиждень виставка «Світ художнього твору очима студентів» (викладач Грибань О.В.). Метою її проведення є виховання естетичного смаку, пізнавальної активності студентської молоді.

Цього ж дня  викладач Щасна Н.І. провела лінгвістичний квест «Операція «Антисуржик» з нагоди Міжнародного дня рідної мови, який світова спільнота відзначила напередодні. Збірні команди 1-3 курсів «ІМХО» та «QUESTОГОЛІКИ» змагалися за звання кращого борця з мовним покручем – суржиком. Журі оцінювало їх стилістичну вправність, уміння швидко відповідати на поставлені питання, знешкоджувати суржик у текстах. У запеклій боротьбі перемогу здобула команда «ІМХО» (капітан – Новосельцева І.).

Гумористичним заспівом до інтелектуальної гри став філологічний водевіль «У тенетах суржику», який підготували студенти - Мірошниченко Дмитро (гр.ЕІ-19), Симонець Дмитрій (гр.КТ-19), Паворозко Валерія, Журавель Олена (гр.ПТ-18), Новосельцева Ірина, Сергейко Анастасія (гр.БС-19). Перевтілившись у відомих  представників шоу-бізнесу, молодь довела: із суржиком потрібно змагатися щохвилини. Адже бути мовними гурманами не важко. Українські слова смакують. А говорити українською – престижно!

Факс: (05449) 7-31-20
Email: colledge@ukr.net або htcolledge@gmail.com

© 2021 Розроблено викладачами та співробітниками коледжу.