Чергова перемога Серафими Бондарець

21 березня дистанційно відбувся міжнародний фестиваль-конкурс «ZlataFest Golden Talents of the World». За декламування уривку з поеми
Т. Г. Шевченка «Титарівна» (вікова категорія – 20+) І місце присудили студентці коледжу Серафимі Бондарець, учасниці народного СТЕМу «СпецСмєх». Керівнику декламаторки Геннадію Філону офіційно висловили подяку за музично-естетичне виховання.

У цьому ж конкурсі в одній з категорій переможницею стала вихованка молодшої групи інклюзивної театральної арт-студії «Калейдоскоп», яка працює при ГО «Турбота», Марина Коломієць, керівник студії – Серафима Бондарець. Дівчину удостоїли І місця конкурсу за виконання вірша Ліни Костенко «Пишіть листи…».

І ще одна весняна нагорода  Серафими, почесне І місце. Твір Олени Грошової "Чорнобривці", який був доречний по тематиці Всеукраїнського Мистецького Конкурсу "Жінок оспівує красу", конкурс проходив в місті Херсон.

Факс: (05449) 7-31-20
Email: colledge@ukr.net або htcolledge@gmail.com

© 2021 Розроблено викладачами та співробітниками коледжу.