35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

26 квітня 2021 року минає 35 років з дня аварії на Чорнобильській АЕС, що стала найбільшою в історії людства техногенною катастрофою. Цей день -пам’ять про подвиг людей, що стали живим щитом на шляху неконтрольованого атома, який назавжди змінив історію Чорнобильської АЕС. День, який сколихнув увесь світ та змінив ставлення до використання мирного атома.

В коледжі в умовах карантину дистанційно відбулися пам'ятні заходи, бесіди присвячені роковинам Чорнобильської трагедії та нашим співвітчизникам, які заплатили життям і здоров'ям, ліквідуючи аварію на ЧАЕС.

Викладач Гапон В. Е. з групою ЕІ-20 провів тематичну виховну годину «Трагедія на Чорнобильській АЕС. Героїзм та наслідки» у режимі відео-конференції, під час якої передивились відео-ролики, присвячені чорнобильській трагедії.

Керівник групи КТ-18 Мова М.І зі студентами провела виховну годину мужності «Чорнобильські уроки: скорбота пам’яті людської», на якій пригадали події 35-річної давнини.

Студенти вшанували пам’ять ліквідаторів аварії покладанням квітів та хвилиною мовчання біля Стели пам’яті загиблим на ЧАЕС.

Без історії, навіть гіркої, без минулого, не може бути майбутнього.

Факс: (05449) 7-31-20
Email: colledge@ukr.net або htcolledge@gmail.com

© 2021 Розроблено викладачами та співробітниками коледжу.