ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТЮТЮНОПАЛІННЯМ

Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням встановлений у 1987 році  Всесвітньою організацією охорони здоров’я та відзначається щорічно 31 травня.

Основна мета відзначення Всесвітнього дня без тютюну – захистити теперішнє та майбутнє покоління не тільки від руйнівних наслідків для здоров’я, пов’язаних з тютюном, але також і від соціальних, екологічних та економічних наслідків вживання тютюну.

Саме про вплив тютюнопаління на організм людини та про те, як позбутися цієї шкідливої звички можна дізнатись, переглянувши тематичну виставку у читальній залі бібліотеки коледжу.

У гуртожитку коледжу співробітники бібліотеки, разом з вихователем, провели хвилинки корисної інформації  «Не струшуємо здоров’я у попільничку»,  де розповіли  про   розповсюдження тютюну, шкідливий вплив тютюнопаління на спосіб життя та здоров'я юнаків і дівчат.

Студенти,   які проживають у гуртожитку, долучилися до акції «Обміняй цигарку на цукерку». І  як зазначила Валентина Іванівна: «Ми не просто пропонуємо обміняти дозу нікотину на цукерку. Це лише символ. Ми пропонуємо раз і назавжди обрати здоровий спосіб життя!»

Тим, хто бажає позбутися цієї шкідливої звички радимо звернутися до книги британського автора  Аллена Карра «Легкий спосіб кинути курити». Його метод набув широкої популярностi та має величезний успiх у багатьох країнах свiту.

Факс: (05449) 7-31-20
Email: colledge@ukr.net або htcolledge@gmail.com

© 2021 Розроблено викладачами та співробітниками коледжу.