Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища. Всесвітній день охорони довкілля – це один з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля. Цікаво, що приводом для відзначення цього дня послужило звернення, що надійшло 11 травня 1971 року генеральному секретареві ООН, яке підписали 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу. Вони попереджали людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв’язку із забрудненням навколишнього середовища. “Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами”, – так було поставлене питання в цьому зверненні.
        У   бібліотеці коледжу можна ознайомитись з  добіркою матеріалів, присвячених цій актуальній проблемі.

Пам’ятаймо, що лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже наше майбутнє залежить саме від нас!

Факс: (05449) 7-31-20
Email: colledge@ukr.net або htcolledge@gmail.com

© 2021 Розроблено викладачами та співробітниками коледжу.