День здоров’я

День здоров’я в коледжі

03 червня на базі СК «Свема» пройшло традиційне свято – День здоров’я, приурочене до чергової річниці від дня народження випускника Шосткинського технікуму, тричі Героя Радянського Союзу, льотчика-аса, маршала авіації Івана Кожедуба та 30-ї річниці незалежності України.  Основна мета заходу –  пропаганда здорового способу життя та активного відпочинку. У змаганнях взяли участь студенти 1-2 курсів Шосткинського фахового  коледжу.

Вітали учасників юні гімнасти  - вихованці КДЮСШ «Барса», які продемонстрували високий рівень спортивної підготовки.

Програма спортивного свята була насиченою. Молодь змогла проявити себе як у командних видах спорту (естафетний біг, веселі старти), так і в особистих заліках: стрибки зі скакалкою, «кактус», бій мішками.

Кульмінацією заходу були змагання з перетягування канату, під час якого учасники та вболівальники отримали величезний заряд позитивних емоцій.

Усі студенти-учасники, які перемогли в тому чи іншому виді змагань, були відзначені грамотами та солодкими призами. Найбільше оплесків зірвали студент гр.МІ-19 Щувайло Ярослав та студентка гр.БС-19 Новосельцева Ірина.

Спортивне свято, яке стало вже традиційним у нашому коледжі, ще раз довело силу згуртованості та колективізму. Бажаємо всім командам 1-2 курсів натхнення для майбутніх перемог та підкорення нових вершин у спорті!

Факс: (05449) 7-31-20
Email: colledge@ukr.net або htcolledge@gmail.com

© 2021 Розроблено викладачами та співробітниками коледжу.