101 річниця Івана Кожедуба

8 червня Шостка традиційно відзначила день народження легендарного земляка, льотчика-аса, тричі Героя Радянського Союзу Івана Микитовича Кожедуба.                                                                     Урочистості відбулися на малій Батьківщині уславленого льотчика – у с. Ображіївці - та біля музею Івана Кожедуба. Тут зібралися представники влади, громадськості, Харківського національного університету повітряних сил України, який носить ім’я нашого славетного земляка,  освітніх закладів Шосткинської територіальної громади.

Студентство нашого коледжу взяло участь у літературно-музичному святі «Зірковий син України». Наш навчальний заклад – одноліток славетного земляка. У 2000 році коледжу присвоєне почесне ім’я Івана Кожедуба.

До присутніх звернувся і голова Студентської ради коледжу Дмитрій Симонець. «Віримо, що пам’ять про таку величну світову постать, як Кожедуб буде вічно жити! Ми - молоді, сильні та оптимістичні cтуденти - будемо завжди на сторожі цього і своїми досягненнями прославлятимемо наш рідний край, освітній заклад, рідну неньку Україну!» - відзначив він.

Факс: (05449) 7-31-20
Email: colledge@ukr.net або htcolledge@gmail.com

© 2021 Розроблено викладачами та співробітниками коледжу.