Зателефонуйте

(05449) 7-31-20

(096) 046-11-60

(Приймальна комісія)

Напишіть листа

[email protected]
[email protected]

(Питання щодо вступу)

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

У КОЛЕДЖІ ВИПУСКНИЙ

В урочистій атмосфері 30 червня пройшло одне із найбільш пам’ятних свят -  випускний вечір студентів Шосткинського фахового коледжу імені Івана Кожедуба.

         74 вчорашні студени приймали привітання від викладачів, друзів, батьків. 5 із них отримали дипломи з відзнакою. До речі, це вже 90-й випуск молодих спеціалістів, яких підготував освітній заклад зі 100-річною славною історією.

         Позаду всі хвилювання й тривоги, успішно складені державні екзамени, захищені дипломні проєкти.

Цей останній день червня був наповнений усмішками та радістю. Мерехтіння фотоспалахів, пісні, запальні танці у виконанні народних колективів «Світанок» та «Сузір’я»   – усе свідчило про те, що відбувається щось особливе.

Привітала випускників зі святом директор коледжу Тетяна Сорока. Вона підкреслила, що подія ця водночас і радісна, й сумна. Радість від того, що випускники отримали путівку в самостійне професійне життя. Сумним цей день став тому, що студенти залишають стіни коледжу. Директор побажала випускникам міцного здоров’я, натхнення, гідної зарплати, добрих друзів на життєвому шляху. «Головне – не обертайтеся, а рухайтеся тільки вперед. Я впевнена: серед вас буде чимало майбутніх  управлінців, викладачів, інженерів», - зазначила вона.

Від імені випускників виступила Серафима Бондарець – студентка гр.ЕК-19-С, обдарована  творча особистість, лауреатка численних фестивалів та конкурсів. «Кожен  із вас є переможцем. Треба тільки повірити!» - звернулася до молоді випускниця.

І ось хвилююча мить - випускникам 2021 року  вручено дипломи. Було відзначено й тих студентів, які брали активну участь у громадському житті коледжу, популяризації спорту та здорового способу життя.

Дорогі наші випускники!

Вітаємо вас зі святом й погожого вам всім вітру! Ми завжди чекаємо на вас у стінах рідного коледжу й будемо раді зустрічі з вами.

Подальших успіхів вам у житті, кар’єрі та навчанні!

Знайдітьнасна мапі:

ПІДТРИМКА

Щоб отримати допомогу у вирішенні питань звертайтеся за наступними контактами:

Телефон: (05449) 7-31-20
Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]
Сайт: htcolledge.sumdu.edu.ua

Карта сайту: переглянути