Злочин, про який не говорять

Серед  досить поширених соціальних  проблем,  на жаль, актуальною залишається проблема насилля в сім'ї: злочин, про який не говорять  через різні причини. Це стало поштовхом для започаткування різноманітних акцій, мета яких - привернути увагу  суспільства до існування «нездорових взаємин», що впливають на здоров’я особистості. Одним із таких заходів є масштабна  Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля».  У коледжі подібні акції мають досить вагоме значення, оскільки   серед основних напрямків підготовки студентів до професійної діяльності, самостійного життя є формування навичок безпечної поведінки.

У рамках даної акції відбулась онлайн -зустріч студентів групи ЕІ-20, МІ-20 із головним юристом відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Юлією Зацаринною. Молодь отримала інформацію про  основні аспекти протидії домашньому насиллю. Названо організації та установи, до яких можна звернутися у разі необхідності, та телефони гарячих ліній.

Факс: (05449) 7-31-20
Email: colledge@ukr.net або htcolledge@gmail.com

© 2021 Розроблено викладачами та співробітниками коледжу.