(05449) 7-31-20

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

Снігові фігури

Зимовий конкурс снігових фігур – це чудова можливість для всіх охочих проявити свої творчі здібності та покращити настрій.

Щорічно коледж бере участь у міському конкурсі «Снігова фігура», із натхненням підходячи до творчих завдань. І цього разу креативна команда коледжан активно працювала над спорудженням снігової гірки, що стала магнітом для дітлахів і джерелом уваги для дорослих , адже цей сніжний витвір символізує початок нового року, нових надій і сподівань. Творці мали на меті передати, що головне – підійматися в гору, але не боятися падінь!

Щиро дякуємо всім, хто долучився до створення снігового діва! Кілька годин поспіль попри мокрий сніг учасники конкурсу натхненно працювали над кожною деталлю експоната.

Сподіваємося, що зроблені з любов’ю снігові скульптури ще довго тішитимуть око всіх перехожих!

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]