Засідання методичного об’єднання керівників груп

Друк

10 лютого 2022 року у коледжі відбулося засідання методичного об’єднання керівників груп коледжу.

На ньому було розглянуто питання військово-патріотичного виховання та надані рекомендації щодо його удосконалення.

Викладач захисту України Шевченко В.М. наголосив, що керівник групи

планує й організовує роботу з військово-патріотичного виховання студентів групи, бере участь у проведенні заходів, що проводяться у коледжі, забезпечує активну участь студентів групи в різних заходах з військово-патріотичного виховання, надає допомогу викладачеві "Захисту України" у створенні в групі необхідних умов для оволодіння військовими знаннями та навичками, сприяє підвищенню військових знань шляхом залучення студентів до військово-технічних гуртків, конкурсів, тематичних вечорів, олімпіад та інших заходів, які проводяться в коледжі з метою підготовки студентів до військової діяльності.

  Керівник групи Шевцова Н.А. розповіла про заходи з військово-патріотичного виховання у своїй студентській групі, у тому числі про виробництво маскувальних сіток, у якому беруть активну участь викладачі й студенти коледжу.

  Тема патріотизму безпосередньо пов’язана з українською ідентичністю. Тому керівник групи і викладач української мови і літератури Щасна Н.І. розповіла керівникам груп про різноманітні форми і методи, які вона використовує прищеплюючи студентам любов до України, рідної мови, без оволодіння якою неможливо стати повноцінним громадянином своєї держави, патріотом України та й просто інтелігентною людиною і кваліфікованим робітником.