«Біологічні основи здорового способу життя».

Друк

15 лютого в ВСП ШФК ім.І.Кожедуба ШІ Сум. ДУ в рамках Тижня комісії природничо-математичних дисциплін  пройшов захід:  «Біологічні основи здорового способу життя».

       Мета заходу - прищеплення інтересу до здорового способу життя через усвідомлення його необхідності, формування відповідального ставлення до власного здоров'я; активізація внутрішнього потенціалу для протистояння негативним звичкам, вироблення уміння визначити, які кроки потрібно робити для того, аби залишатися здоровим та успішним.

     Під керівництвом викладача біології Вовденка Миколи Григоровича студенти-волонтери Красуля Дмитро(гр.ЕІ-21) Головей Аліна(гр.БС-21) провели практичний тренінг для студентів груп ЕІ-21та МІ-21 з формування навичок здорового способу життя.

    Програма тренінгу включала в себе практичні заняття з визначення рівня власного здоров'я, використовуючи при цьому такі об'єктивні показники як артеріальний тиск, пульс, вага, вік тощо.

   Бубенець Богдан(гр..ЕІ-21) Фадєєва Анастасія(гр.БС-21) та Углова Олеся(гр.ОП-21) продемонстрували комплекс вправ для початківців зі стретчинг-йоги.

   Також широкому загалу були запропоновані рекомендації з питань організації здорового харчування, профілактики розвитку серцево-судинних захворювань, профілактики захворювань опорно-рухового апарата.