Символ незалежності та волі

Друк

Одним із найважливіших елементів процесу становлення української державності стало визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Державними символами України є Державний Прапор України, Державний Герб України та Державний Гімн України.    

30 років тому, 19 лютого 1992 року, Верховна Рада України затвердила тризуб як малий Державний герб України. 

      Герб кожної країни - символ влади, знак держави. Найдавнішим зі знаків, який дійшов до наших днів і широко використовується сьогодні, є тризуб.  

     З метою виховання у молоді поваги та патріотичних почуттів до державних символів України  бібліотека допомогла студентам гр. ПТ-21здійснити історичну онлайн-подорож   «Як і коли тризуб з’явився на українських землях?».

      Згідно з указом президента, 16 лютого в Україні відзначається День єднання. Студенти гр . ПТ-21 також долучилися до цієї акції.  Викладач Толкачова Т. О. зазначила: «В умовах сьогодення, коли існує загроза війни з боку Росії, як ніколи є важливою мета об’єднання українців від заходу до сходу, від півночі до півдня. «Об’єднаємося ж, брати мої українці, молю вас благаю» писав Т. Шевченко» . Такою складною є доля України, якій доводиться  виборювати незалежність