(05449) 7-31-20

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

Кидай курити!!!

Кваліфіковані правові консультації для студентської молоді

Правове виховання завжди було актуальним для  студентської молоді. Оскільки юність – період  активного відстоювання своїх прав та інтересів;  «сміливий» та сприятливий віковий етап для ризиків та  можливостей. Саме тому коледж активно співпрацює з організаціями, які можуть надати здобувачам освіти кваліфіковану і актуальну інформацію щодо прав та обов’язків.

Однією з таких організацій є Шосткинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної  правової  допомоги. Головний фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Юлія Зацаринна зустрілася зі студентами групи ЕІ-19 та  КТ-21с. Спілкувалися про відповідальність за куріння в громадських місцях. Інформаційне повідомлення переросло в активну  дискусію, що дозволило доповідачу всебічно розкрити тему, а студентам отримати вичерпні відповіді на запитання.

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]