Зателефонуйте

(05449) 7-31-20

(096) 046-11-60

(Приймальна комісія)

Напишіть листа

[email protected]
[email protected]

(Питання щодо вступу)

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

Подорож-турнір країною і математикою

З метою  розвитку  логічного мислення, зацікавленості до вивчення математики, розширення світогляду та формування в учнів національної гордості, загальнолюдських цінностей і морально-психологічних якостей громадянина - патріота 17 лютого 2022 року на підготовчих курсах коледжу викладачами математики Шкірою Анатолієм Миколайовичем і Лисенко Сергієм Кузьмичем був проведений подорож-турнір країною і математикою.

Слухачі підготовчих курсів на зупинках подорож-турніру розв’язували приклади і задачі, а потім знайомилися з  цікавою інформацією про сім чудес України.

 Сім чудес України - це сім пам’яток історії і культури України, які своєю красою і культурною цінністю завоювали визнання українців.

Ці пам’ятки культури викликають справжній інтерес не лише у жителів України, але і в іноземних туристів, які відвідують нашу країну.

До них відносяться: Києво-Печерська Лавра, Софія Київська, національний парк «Софіївка»,  Херсонес Таврійський, заповідник «Кам'янець», Святогірська Лавра, острів Хортиця і Почаївська Лавра.

Слухачі підготовчих курсів із зацікавленістю слухали інформацію про пам’ятки історії нашої країни та активно залучалися до розв’язання різноманітних прикладів та задач.

 

Знайдітьнасна мапі:

ПІДТРИМКА

Щоб отримати допомогу у вирішенні питань звертайтеся за наступними контактами:

Телефон: (05449) 7-31-20
Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]
Сайт: htcolledge.sumdu.edu.ua

Карта сайту: переглянути