(05449) 7-31-20

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

Мовний ревізор у коледжі

21 лютого з нагоди Міжнародного дня рідної мови в нашому коледжі відбулося інтелектуальне змагання між студентами 2 курсу. Викладачка - філологиня Наталія Щасна цього дня виконала обов’язки мовного ревізора, перевіривши, наскільки дбає про чистоту нашої солов’їної, калинової студентство.

Команди «Апельсинки» (дівчата, гр. ПТ, БС-20) та «Кабачкова братія» (хлопці, гр.КТ-20, ЕІ-20) випробовували свої знання в різноманітних конкурсах. Приміром, створювали креативні українські футболки з мовними логотипами, співали реп про мову, шукали помилки в текстах українських шлягерів. Журі оцінювало роботу студентів відповідними емблемами. Перемогла команда, яка набрала їх найбільше, – «Апельсинки».

Цікава форма гри сприяла досягненню мети - пізнати глибини української мови; залучити молодь до активної пізнавальної діяльності; розвивати уміння працювати в команді; виховувати любов до рідної мови, бажання зберегти її чистоту.

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]