(05449) 7-31-20

(Питання щодо вступу)

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

Засідання методичного об’єднання керівників груп

Квітневе засідання методичного об’єднання керівників груп

11 квітня 2022 року у коледжі відбулося засідання методичного об’єднання керівників груп коледжу. На ньому були розглянуті питання безпечного та здорового освітнього середовища.

З доповіддю «Національна стратегія розбудови безпечного і здорового освітнього середовища» виступила керівник групи БС-20 Кулик А.І. Вона наголосила, що формування безпечного та здорового освітнього середовища сприятиме кращій реалізації інтелектуального, фізичного, соціального та емоційного розвитку студентів, їх потенціалу, а також матиме позитивний вплив на стан громадського здоров’я, економіки та демографії в цілому в Україні. Також вона розповіла про план заходів Кабінету Міністрів з реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища на 2022 рік.

Керівник групи БС-19 Клевцова О. Ю. проаналізувала випадки небезпечної поведінки  дітей, що загрожують їхньому життю та здоров’ю. Також  вона зауважила, що  дослідження показують про негативний вплив на здоров'я у випадку, якщо молода людина занадто багато спілкується в соціальних мережах і скорочує при цьому живе спілкування з однолітками.

Викладач біології і керівник групи ЕІ-21Вовденко М. Г. зробив доповідь про профілактику неінфекційних, інфекційних і інвазійних захворювань людини. Він детально розповів про основні чинники виникнення захворювань, стратегії їх профілактики та лікування.

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]