(05449) 7-31-20

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

Світла пам'ять герою

26 квітня надійшла сумна звістка про загибель випускника нашого коледжу Водня Романа Михайловича, бійця полку «Азов». 31-річний військовий загинув у страшному котлі в Маріуполі.

Роман навчався в нашому закладі освіти упродовж 2006-2010 рр. за спеціальністю «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» і одержав диплом за кваліфікацією технік-електромеханік.

У коледжі його пам’ятають енергійним, запальним, активним студентом, який ще й виконував обов’язки культорганізатора групи і був  учасником народного колективу СТЕМ «Спєцсмєх».

Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким. Світлий спомин про мужнього воїна-захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Низько схиляємо голови перед подвигом наших оборонців.

Вічна пам’ять… Герої не вмирають!

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]