(05449) 7-31-20

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

День вишиванки

2006 року в Україні було запроваджено особливе свято - День вишиванки. Ініціатором створення виступила Леся Воронюк, яка на той час була студенткою історичного факультету Чернівецького національного університету. Дівчина запропонувала своїм одногрупникам обрати день та прийти на лекції в національному вбранні. Цю ідею підтримали не лише студенти, але й викладачі. З роками традиція стала популярною по всій території України. Дата завжди припадає на третій четвер травня. 2022 року це буде 19 травня.

Подія швидше носить символічний характер, тому що не прив'язана до державного або церковного свята. Подія, яка покликана зберегти українські традиції, передати їх наступному поколінню.

Особливе значення День вишиванки має саме 2022 рік. Одягнена вишиванка 19 травня стане символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці - вільний народ.

Кожен із нас, хто наразі перебуває в безпеці, може одягнути вишиванку для підтримання духу українців та українських воїнів!

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]