(05449) 7-31-20

(Питання щодо вступу)

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

День пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу.

«Не виміряти трагедію словом, не зміряти печалі у роках…» – 18 травня – День пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу.

18 травня вшановують пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народу, а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу. У 1944 р. рішенням сталінського режиму весь кримськотатарський народ був насильно депортований зі своєї Батьківщини. Примусове його утримання  в місцях вигнання продовжувалося аж до листопада 1989 року. Протягом всього цього часу кримські татари зазнали широкомасштабних репресій з боку радянського режиму. Це стало причиною масових смертей кримських татар, основну частину яких складали люди похилого віку, жінки та діти.

Офіційною причиною депортації стало огульне звинувачення всього кримськотатарського народу в нібито масовому співробітництві з нацистською Німеччиною під час Другої світової війни, але фактично це було продовження політики Російської імперії по русифікації Криму.

До  роковин депортації кримськотатарського народу (1944) в   бібліотеці  коледжу підготовлено книжкову виставку «Свічі пам’яті горіти». Експозиція містить матеріали, що розповідають про трагічну долю кримськотатарського народу.

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]