(05449) 7-31-20

(Питання щодо вступу)

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Кожного року в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне із найстаріших міжнародних свят, запроваджене з метою привернення уваги до проблем дотримання прав і охорони здоров’я дитини, питань, спрямованих на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення добробуту дітей в усьому світі.

Вважається, що рішення про проведення такого свята було прийнято на сесії Міжнародної демократичної федерації жінок, яка проходила в Парижі у 1949 році. День захисту дітей було ініційовано, переймаючись долею дітей, які залишилися без батьків і даху над головою під час Другої Світової війни. Вже наступного року 1 червня у понад 50 країнах уперше відсвяткували Міжнародний день дітей. Відтоді свято стало масштабнішим і щорічним.

Міжнародний день захисту дітей має свій символ. Це прапор зеленого кольору, на якому зображена наша планета, довкола котрої розташовані дитячі фігурки різних рас і національностей.

Усмішки дітей – це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. У них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше й загартоване проблемами серце. Так нехай же сьогодні, в День захисту дітей, кожен постарається зробити життя маленьких мешканців нашої планети кращим і безпечнішим.

В цей день студенти коледжу привітали дітей нашого міста зі святом. Вони створили позитивну атмосферу, подарували дітям повітряні кульки, радісні посмішки та фото на згадку. Сподіваємось, що декілька маленьких сердечок відчули теплоту душі яскравих клоунів. Нехай радісні спогади стануть гарним початком літа та мирного світлого майбуття!

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]