(05449) 7-31-20

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

Фотожурнал «Шануймо українське!»

Весна завжди вважалася чарівною порою року, і це не випадково, адже в цей час у людини відкриваються нові можливості, загострюється інтуїція й багато подій набувають зовсім іншого сенсу.

Початок весни у традиційних уявленнях українського народу – це початок нового життя, відродження природи. Адже справжній прихід весни пов'язувався з появою перших птахів, що несуть на крилах весну та літо, а в образі птахів прилітають душі новонароджених та пращурів.

Цьогорічна весна пронизана болем, смутком, зовнішній світ ніби зупинився сам… Але ми живемо надією, віримо в нашу перемогу, український народ.

Весняна природа наперекір усьому пробуджує бажання жити,  з'являється віра у краще, добре, світле. Тому підтримуємо бойовий дух, позитивний настрій усіх учасників освітнього процесу і пропонуємо налаштуватися на позитивні емоції і переглянути коледжанський фотожурнал «Шануймо українське!».

Все буде весна, все буде перемога, все буде Україна!

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]