(05449) 7-31-20

(Питання щодо вступу)

Новини коледжу

Ознайомтесь з останніми новинами

Засідання методичного об’єднання керівників груп

9 червня 2022 року  у коледжі відбулося чергове засідання методичного об’єднання керівників груп.

З доповіддю «Протидія булінгу в закладі освіти. Спорт проти боулінгу» виступив Сенько А. В.   Він наголосив, що булінг (цькування) – тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого і молодіжного середовища.  Ознаками булінгу є систематичне вчинення учасниками освітнього процесу діянь стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, в тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій.

З доповіддю «Запобігання вживанню студентами наркотичних та  психотропних речовин» виступив Гапон В. Е. Він розповів про класифікацію наркотичних та  психотропних речовин і про заходи, напрямлені на  запобігання вживанню їх студентами.

Голова методичного об’єднання керівників груп Шкіра А. М. підвів підсумки роботи об’єднання за цей навчальний рік. Він підкреслив, що за звітний період було проведено п’ять засідань методичного об’єднання керівників груп коледжу. На них керівники груп виступали з доповідями і ділилися досвідом у вихованні культури поведінки, естетичної культури, розширення світогляду студентів, заходами по адаптації студентів нового набору та підготовки їх до самостійного дорослого життя.

Основними напрямами роботи об’єднання  у 2021-2022 навчальному році були:

• адаптація студентів до навчання у нашому учбовому закладі;
  • національно-патріотичне виховання і формування української громадянської ідентичності;
  • створення безпечного і здорового освітнього середовища;
  • запобігання вживання студентською молоддю наркотичних та психотропних речовин.

Факс: (096) 046-11-60 (питання вступу)
Email: [email protected] або [email protected]